Ook voor jou

Dit jaar is besloten om het seizoen op een gezamenlijke manier af te sluiten op een andere manier en wel met een PUBQUIZ op donderdag 17 mei!

Het belooft een gezellige avond te worden en zien jullie graag allemaal verschijnen deze avond. 

Graag zouden wij willen weten hoeveel mensen wij kunnen verwachten deze avond. Daarom graag opgave voor: 10 mei Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Dames 1

PubQuiz

Onze jeugdige toppers

Stel, Klaudia
Palmer, Lara
Benes, Sanne
IJdens, Rosalie
Mellens, Marjolein
Brink, Karlijn ten
Griltter, Laura
Kremer, Madelief
 
 

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
01-11-201919:00 uur Impala MA 2 - volleybalvereniging Peize MA 1Sportcentrum Leek, De Schelp 359351NV LEEK
09-11-201916:00 uur volleybalvereniging Peize MA 1 - SURF MA 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
16-11-201918:00 uur Rovoc MA 1 - volleybalvereniging Peize MA 1De Hullen, Ceintuurbaan Zuid 69301HX RODEN
29-11-201920:45 uur Smash MA 1 - volleybalvereniging Peize MA 1Drenthehal, Eursingerweg 19411BA BEILEN
02-12-201918:00 uur volleybalvereniging Peize MA 1 - Haulerwijk MA 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
12-10-201916:30 uurSudosa-Desto MA 7 - volleybalvereniging Peize MA 10-4 12-25, 19-25, 14-25, 18-25
05-10-201915:00 uurvolleybalvereniging Peize MA 1 - Lycurgus MA 43-1 25-21, 25-7, 23-25, 25-18
28-09-201915:00 uurvolleybalvereniging Peize MA 1 - Sudosa-Desto MA 50-4 12-25, 18-25, 14-25, 12-25
20-09-201919:00 uurDIO Oosterwolde MA 1 - volleybalvereniging Peize MA 13-1 21-25, 25-23, 25-16, 25-23

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPunten
1. Sudosa-Desto MA 5420
2. Smash MA 1419
3. volleybalvereniging Peize MA 1410
4. Rovoc MA 129
5. DIO Oosterwolde MA 138
6. Impala MA 225
7. SURF MA 125
8. Lycurgus MA 444
9. Sudosa-Desto MA 754
10. Haulerwijk MA 141

 

 

 

 

 

 

Onze jongste pupillen

Lauterbach, Iris
Hoogma, Wieke
Muller, Juul
Mostert, Damary
Jager, Noah de
Heida, Mare
Hof, Jolijn
Meij, Koen van der
Draaijer, Joost
Slobben, Esmee
Kuiper, Vince
Werkman, Jasper
Lieke Bartol
Daphne Steenbergen
Benjamin Schouten
Daphne Maat

 

Programma N5 1

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
02-11-201909:00 uur volleybalvereniging Peize N5 1 - Sudosa-Desto N5 7Sporthal Olympus, Mr Groen v Prinstererln 1009402KG ASSEN
02-11-201909:30 uur Rovoc N5 1 - volleybalvereniging Peize N5 1Sporthal Olympus, Mr Groen v Prinstererln 1009402KG ASSEN
16-11-201911:30 uur Sudosa-Desto N5 8 - volleybalvereniging Peize N5 1Laco Boekhorst Sportcomplex, De Haer 18431GS OOSTERWOLDE FR
16-11-201912:00 uur volleybalvereniging Peize N5 1 - DIO Oosterwolde N5 1Laco Boekhorst Sportcomplex, De Haer 18431GS OOSTERWOLDE FR
30-11-201909:00 uur Sudosa-Desto N5 7 - volleybalvereniging Peize N5 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
30-11-201909:30 uur volleybalvereniging Peize N5 1 - Rovoc N5 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
07-12-201909:30 uur volleybalvereniging Peize N5 1 - Sudosa-Desto N5 8De Hullen, Ceintuurbaan Zuid 69301HX RODEN
07-12-201910:30 uur DIO Oosterwolde N5 1 - volleybalvereniging Peize N5 1De Hullen, Ceintuurbaan Zuid 69301HX RODEN

 

Uitslagen N5 1

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
12-10-201911:00 uurvolleybalvereniging Peize N5 1 - Sudosa-Desto N5 80-4 13-40, 21-33
12-10-201910:30 uurDIO Oosterwolde N5 1 - volleybalvereniging Peize N5 14-0 32-15, 32-14
28-09-201912:30 uurSudosa-Desto N5 7 - volleybalvereniging Peize N5 13-1 32-22, 26-26
28-09-201912:00 uurvolleybalvereniging Peize N5 1 - Rovoc N5 10-4 25-34, 21-28

 

Stand N5 1

 

TeamWedstrijdenPunten
1. Impala N3 1510
2. Sudosa-Desto N3 667
3. Sudosa-Desto N3 565
4. Rovoc N3 164
5. Haulerwijk N3 152
. volleybalvereniging Peize N3 100

 

Programma N6 1

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
02-11-201912:00 uur Haulerwijk N6 1 - volleybalvereniging Peize N6 1Sporthal Olympus, Mr Groen v Prinstererln 1009402KG ASSEN
02-11-201912:30 uur Impala N6 1 - volleybalvereniging Peize N6 1Sporthal Olympus, Mr Groen v Prinstererln 1009402KG ASSEN
23-11-201910:00 uur SURF N6 2 - volleybalvereniging Peize N6 1De Kamp, Oosterkampen 19481AK VRIES
23-11-201911:00 uur volleybalvereniging Peize N6 1 - SURF N6 1De Kamp, Oosterkampen 19481AK VRIES
23-11-201911:30 uur Stentor N6 1 - volleybalvereniging Peize N6 1De Kamp, Oosterkampen 19481AK VRIES
30-11-201909:00 uur volleybalvereniging Peize N6 1 - SURF N6 2Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
30-11-201909:30 uur SURF N6 1 - volleybalvereniging Peize N6 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
30-11-201910:30 uur volleybalvereniging Peize N6 1 - Stentor N6 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
14-12-201910:30 uur Haulerwijk N6 1 - volleybalvereniging Peize N6 1Rodenburghal, Rodenburg 29351PV LEEK
14-12-201911:00 uur Impala N6 1 - volleybalvereniging Peize N6 1Rodenburghal, Rodenburg 29351PV LEEK

 

Uitslagen N6 1

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
12-10-201911:00 uurvolleybalvereniging Peize N6 1 - Stentor N6 12-2 13-22, 22-15
12-10-201910:30 uurSURF N6 1 - volleybalvereniging Peize N6 14-0 28-17, 33-13
12-10-201909:30 uurvolleybalvereniging Peize N6 1 - SURF N6 20-4 15-27, 18-21
05-10-201912:00 uurvolleybalvereniging Peize N6 1 - Haulerwijk N6 14-0 22-21, 23-21
05-10-201911:30 uurvolleybalvereniging Peize N6 1 - Impala N6 10-4 13-28, 14-31

 

Stand N6 1

 

TeamWedstrijdenPunten
1. Impala N4 226
2. Sudosa-Desto N4 1026
3. vv Rolde N4 124
4. Sudosa-Desto N4 924
5. Rovoc N4 220

Ons aanstormend tallent

 

 
 
Liu, Lucca
Nieman, Elisa
Ebels, Inge
Leinenga, Merle
Boer, Tara de
Wolbers, Vera
Ensink, Jasmin
Nura Wentink (trainingslid)

 

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
19-10-201916:00 uur Sivoc XB 1 - volleybalvereniging Peize XB 1De Springbok, Kugelslaan 99628CL SIDDEBUREN
31-10-201918:00 uur volleybalvereniging Peize XB 1 - Volop'69 XB 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
09-11-201912:15 uur DIO/Bedum XB 1 - volleybalvereniging Peize XB 1De Beemden, Sportlaan 149781CL BEDUM
14-11-201918:00 uur volleybalvereniging Peize XB 1 - vv Trias XB 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
30-11-201913:30 uur volleybalvereniging Peize XB 1 - DIO/Bedum XB 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
07-12-201916:00 uur vv Trias XB 1 - volleybalvereniging Peize XB 1Eelwerd, Opwierderweg 659902RB APPINGEDAM
14-12-201914:30 uur volleybalvereniging Peize XB 1 - Annen XB 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
12-10-201918:00 uurVolop'69 XB 1 - volleybalvereniging Peize XB 14-0 25-19, 25-15, 25-8, 25-17
28-09-201915:00 uurvolleybalvereniging Peize XB 1 - Sivoc XB 12-3 25-20, 25-22, 15-25, 23-25, 13-15
21-09-201913:00 uurAnnen XB 1 - volleybalvereniging Peize XB 14-0 26-24, 25-10, 25-16, 25-18

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPunten
1. Annen XB 1419
2. Sivoc XB 138
3. Volop'69 XB 115
4. DIO/Bedum XB 125
5. volleybalvereniging Peize XB 132
6. vv Trias XB 131

 

 

commissies