Ook voor jou

 

In week 34, vanaf 17 augustus beginnen de trainingen weer in Peize. 

Voor het jongens combiteam in Roden waarschijnlijk week later.

 

Team Heren 1 Heren 2 Heren 3
 1 Alfons Boven  Robin van den Berg Geert Stevens
 2 Auke Beuting Nils van Genne Jos Hermans
 3 Roelof Consten Björn de Haan Christo Consten
 4 Marc Timmerman Henk-Arjen Heijs Gert-Jan Kremer
 5 Jorrit Steenbeek Harold Helmus Rinus Lameijer
 6 Niels van Gelderen Erwin Lanting Henk Mullink
 7 Rutger Dwarshuis Ernst Maring Edo Visser
 8 Gerjan van der Veen Koen Meijer Jos Karssies
 9 Richard Vondeling Klaas van der Veen Henk Bakker
 10 Michiel Katoele Simon Voogd  
 11 Peter van Houdt Leo Wanders  
 12 Jos Hilbrands Anton van Dijk  
 13 Maarten Nijenhuis Joost Vrieler  
 14 Arnold Rossing (tr.)    
       
Trainer: Henk Draaisma Chris de Haan Jos Hermans
Training: 21:00 - 22:30 21:00 - 22:30 20:45 - 22:00 of
      21:15 - 22:30*
      * afhankelijk van wedstrijden recreanten
       
       
Team Dames 1 Dames 2  
 1 Elles de Blécourt Linda Dijksterhuis  
 2 Lucretia Hagenauw Henriette Johannes  
 3 Astrid Kregel Alied Kremer  
 4 Marian Kregel Diana van der Molen  
 5 Riëtte de Nekker Rita Schuurman  
 6 Sylvia Venema Sybrich Wijngaarden  
 7 Karin de Kuyper Nina Poiesz  
 8 Lotte van Poppel Kinie Kregel (tr.)  
       
Trainer: Rutger Dwarshuis Gerjan van der Veen  
Training: 19:30 - 21:00 19:30 - 20:45  

 

  A meiden B meiden C meiden
1 Laura Gritter Jasmin Ensink Iris Lautenbach
2 Lara Palmer Vera Wolbers Wieke Hoogma
3 Madelief Kremer Elisa Nieman Juul Muller
4 Marjolijn Mellens Tara de Boer Damary Mostert
5 Klaudia Stel Merle Leinenga Mare Heida
6 Sanne Benes Inge Ebels Jolijn Hof
7 Karlijn ten Brink   Esmee Slobben
8 Rosalie IJdens   Charlene Posthumus
9      
       
  C jongens/Roden Mini's  
1 Koen van der Meij Benjamin Schouten  
2 Joost Draaijer Jasper Werkman  
3 Noah de Jager Vince Kuiper  
4 Rovoc Tristan Fellinger  
5 Rovoc Lieke Bartol  
6 Rovoc Daphne Steenbergen  
7 Rovoc Daphne Maat  
8 Rovoc Jan-Douwe Hoogma  
9 Rovoc Anne Mieke de Vries  

 

De trainingstijden voor de jeugd:  
  Tijd Team Trainer
Maandag 18.00-19.30 Meiden C Marjon Joosten
Maandag 18.00-19.30 Jongens C  Gerjan van der Veen (in Peize)
Dinsdag 19.15-20.30 Meiden A + B Gerjan van der Veen en Richard Vondeling
Woensdag  16.00-17.30 Mini's Klaas van der Veen/ Marjon Joosten (om de week)
Donderdag 18.00-19.30  Meiden A + B Gerjan van der Veen en Richard Vondeling
Donderdag 18.00-19.30  Meiden C Klaas van der Veen
Donderdag 18.30-19.45  Jongens C Bouke Witvoet in Roden