Al 60jr ook voor jou

Klik hier voor een pdf bestand

 

           
Team Heren 1   Heren 2   Heren 3
  Alfons Boven    Robin van den Berg   Geert Stevens
  Auke Beuting   Nils van Genne   Jos Hermans
  Roelof Consten   Björn de Haan   Christo Consten
  Marc Timmerman   Henk-Arjen Heijs   Gert-Jan Kremer
  Maarten Nijenhuis   Harold Helmus   Rinus Lameijer
  Niels van Gelderen   Erwin Lanting   Edo Visser
  Rutger Dwarshuis   Ernst Maring   Jos Karssies
  Gerjan van der Veen   Koen Meijer   Henk Bakker
  Richard Vondeling   Klaas van der Veen    
  Michiel Katoele   Simon Voogd    
  Peter van Houdt   Leo Wanders    
  Jos Hilbrands   Anton van Dijk    
  Arnold Rossing (tr.)   Joost Vrieler    
  Jorrit Steenbeek (tr.)        
           
           
Trainer: Henk Draaisma   Chris de Haan   Jos Hermans
           
Training: 21:00 - 22:30   21:00 - 22:30   20:45 - 22:00 of
          21:15 - 22:30*
         

*     Afhankelijk van wedstrijd recreanten 2

 

Team Dames 1**   Dames 2**
       
  Lucretia Hagenauw   Henriette Johannes
  Astrid Kregel   Alied Kremer
  Marian Kregel   Rita Schuurman
  Riëtte de Nekker   Sybrich Wijngaarden
  Sylvia Venema   Nina Poiesz
  Lotte van Poppel    
  Sanne Benes    
  Rosalie Ijdens    
  Karlijn ten Brink    
  Madelief Kremer    
  Klaudia Stel    
  Lara Palmer    
  Marjolein Mellens    
  Laura Gritter    
  Karin de Kuyper (tr.)    
       
Trainer: Richard Vondeling en    Richard Vondeling en
  Gerjan van der Veen   Gerjan van der Veen
Training: 19:30 - 21:00***   19:30 - 20:45
       
  **   Wekelijks spelen ten minste 3 dames van
          D1 mee met D2 (trainingen/wedstrijden)
  *** Extra training dinsdag 19:00-20:30
         voorheen MA/MB  

 

 

Team Recreanten 1   Recreanten 3   Recreanten 2
  Nicolet Bos   Geertje Bos   Hannie Suurd
  Irma Geersing   Jantje Emmens   Anneke Stevens
  Geralda Boonstra   Diny Speelman   Inez de Kuyper
  Ineke Gritter   Janny Stroetinga   Mannie Hartlief
  Corinne Beukema   Alie Tooms   Mary Geel
  Marion Meijer   Warna Schuiling   Hendrike Maier
  Jeanet Timmer   Gea Venema   Rianne Huisinga
  Silvy Fleuren   Kinie Kregel   Martine Oldenkamp
          Marjanne van Heel
          Hanna Wietzes-Pragt
          José Bouwma
           
Trainer: Gineke Ebbinge   Agnes Magermans   Agnes Magermans
           
Training: dinsdag 19:00 - 20:30   woensdag 19:30 - 20:45   donderdag 19:30 - 20:45