Al 60jr ook voor jou

Meisjes C wist Impala zaterdag met 4-0 te verslaan. Hieronder een impressie foto.

Ons jongemannenteam speelt samen met Rovoc

 

Willem de Vries
Koen van der Meij
Jasper Werkman
Joost Draaijer
Benjamin Schouten
Rovoc: Ruben Stello
Rovoc: Mathijs Warnes
Rovoc: Sven Veenguizen
Rovoc: Jorian Veening

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendPeize Rovoc JC 1-VIOS/K XC 1 Europahal Hoogezand
29-01-202215:15 uurPeize Rovoc JC 1-Krathos XC 1 Sporthal Peize Peize
12-02-202213:30 uurKrathos XC 1-Peize Rovoc JC 1 Europahal Hoogezand
19-02-202210:00 uurZuvoc XC 1-Peize Rovoc JC 1 MFC Noordsuythoeve Noordbroek
05-03-202211:00 uurWinkhem JC 1-Peize Rovoc JC 1 Ripperdahal Winsum GN
12-03-202215:15 uurPeize Rovoc JC 1-Zuvoc XC 1 Sporthal Peize Peize
19-03-202212:15 uurDIO/Bedum XC 1-Peize Rovoc JC 1 De Beemden Bedum
26-03-202215:15 uurPeize Rovoc JC 1-DIO/Bedum XC 1 Sporthal Peize Peize
02-04-202212:30 uurVIOS/K XC 1-Peize Rovoc JC 1 Duurswoldhal Slochteren
09-04-202215:15 uurPeize Rovoc JC 1-Winkhem JC 1 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
11-12-202115:15 uurPeize Rovoc JC 1-Olhaco JC 1vervallen
04-12-202113:30 uurOlhaco JC 1-Peize Rovoc JC 1vervallen
27-11-202111:00 uurWinkhem JC 1-Peize Rovoc JC 10-4 23-25, 15-25, 12-25, 22-25
20-11-202118:15 uurPeize Rovoc JC 1-Olhaco JC 14-0 25-18, 25-16, 25-13, 25-21
13-11-202117:00 uurPegasus XC 1-Peize Rovoc JC 14-0 25-16, 25-14, 25-15, 25-11
01-11-202118:45 uurPeize Rovoc JC 1-Winkhem JC 13-1 28-26, 25-22, 25-22, 18-25
23-10-202115:15 uurPeize Rovoc JC 1-Winkhem JC 14-0 25-16, 25-14, 25-14, 25-21
16-10-202115:15 uurPeize Rovoc JC 1-Pegasus XC 10-4 7-25, 6-25, 23-25, 22-25
02-10-202115:15 uurPeize Rovoc JC 1-Pegasus XC 11-3 21-25, 25-20, 21-25, 19-25
25-09-202115:15 uurPeize Rovoc JC 1-Winkhem JC 1uitgesteld

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Pegasus XC 1943342885495
2Peize Rovoc JC 17201612596595
3Winkhem JC 189825577762
4Olhaco JC 163322397603

Onze uitblinkers

 1e klasse

Nieman, Elisa
Ebels, Inge
Leinenga, Merle
Boer, Tara de
Wolbers, Vera
Ensink, Jasmin
 

 

 MB1 2020-2021

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendDovo/Hujades XB 1-volleybalvereniging Peize MB 1 Vervallen wedstrijd: 1000MB1A1 AE, Datum: , Speellocatie: De Leegens Doezum
Onbekendvolleybalvereniging Peize MB 1-Rovoc MB 1 Vervallen wedstrijd: 1000MB1A1 ED, Datum: , Speellocatie: Sporthal Peize Peize
29-01-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-Lycurgus MB 1 Sporthal Peize Peize
12-02-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-De Meeuwen MB 2 Sporthal Peize Peize
19-02-202209:00 uurLycurgus MB 1-volleybalvereniging Peize MB 1 Beijum Groningen
05-03-202212:30 uurVIOS/K MB 1-volleybalvereniging Peize MB 1 Duurswoldhal Slochteren
12-03-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-VIOS/K MB 1 Sporthal Peize Peize
19-03-202219:30 uurSURF MB 1-volleybalvereniging Peize MB 1 De Kamp Vries
26-03-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-SURF MB 1 Sporthal Peize Peize
02-04-202210:45 uurOranje Nassau MB 1-volleybalvereniging Peize MB 1 De Brug Groningen

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
11-12-202116:00 uurDe Meeuwen MB 2-volleybalvereniging Peize MB 1vervallen
02-12-202118:00 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-Rovoc MB 1uitgesteld
20-11-202115:30 uurDovo/Hujades XB 1-volleybalvereniging Peize MB 1uitgesteld
18-11-202118:00 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-Impala MB 24-0 25-14, 25-20, 25-17, 25-21
13-11-202113:30 uurRovoc MB 1-volleybalvereniging Peize MB 10-4 15-25, 24-26, 15-25, 23-25
30-10-202110:45 uurOranje Nassau MB 1-volleybalvereniging Peize MB 10-4 15-25, 15-25, 12-25, 19-25
16-10-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-De Meeuwen MB 24-0 25-14, 29-27, 25-17, 25-4
09-10-202109:00 uurImpala MB 2-volleybalvereniging Peize MB 10-4 15-25, 12-25, 11-25, 19-25
02-10-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-Oranje Nassau MB 13-1 25-17, 25-12, 25-15, 18-25
25-09-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-Dovo/Hujades XB 14-0 25-16, 25-17, 25-13, 25-17

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Er is nog geen stand bekend

 

 

Ons aanstormend talent

 1e klasse

Iris Lautenbach
Wieke Hoogma
Juul Muller
Damary Mostert
Mare Heida
Esmee Slobben
Charlene Posthumus
Sofie Steenbergen
Mare Heeres
Elske Renee van Dijken
Wieke Hommes
Calista Willems
Eva Henssen
Sofie Steenbergen

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendFlash/Veendam MC 2-volleybalvereniging Peize MC 1 Parkstadhal Veendam
Onbekendvolleybalvereniging Peize MC 1-Lycurgus MC 1 Sporthal Peize Peize
29-01-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Flash/Veendam MC 2 Sporthal Peize Peize
04-02-202219:00 uurDIO Oosterwolde MC 1-volleybalvereniging Peize MC 1 Laco Boekhorst Sportcomplex Oosterwolde FR
19-02-202209:00 uurLycurgus MC 1-volleybalvereniging Peize MC 1 Beijum Groningen
12-03-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Oranje Nassau MC 1 Sporthal Peize Peize
19-03-202210:00 uurImpala MC 2-volleybalvereniging Peize MC 1 Sportcentrum Leek Leek
26-03-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Impala MC 2 Sporthal Peize Peize
09-04-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-DIO Oosterwolde MC 1 Sporthal Peize Peize
16-04-202212:30 uurOranje Nassau MC 1-volleybalvereniging Peize MC 1 De Brug Groningen

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
11-12-202115:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Ritola MC 1vervallen
20-11-202113:00 uurRitola MC 1-volleybalvereniging Peize MC 13-1 25-15, 26-24, 25-23, 20-25
18-11-202118:00 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-De Meeuwen MC 12-3 16-25, 25-21, 25-23, 22-25, 10-15
12-11-202119:15 uurDovo/Hujades MC 1-volleybalvereniging Peize MC 14-0 25-15, 25-17, 25-16, 25-15
04-11-202118:00 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-De Meeuwen MC 1uitgesteld
30-10-202114:00 uurImpala MC 2-volleybalvereniging Peize MC 13-1 25-18, 21-25, 25-21, 25-22
16-10-202115:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Impala MC 24-0 25-14, 25-15, 25-16, 25-20
09-10-202116:00 uurDe Meeuwen MC 1-volleybalvereniging Peize MC 13-1 18-25, 25-19, 25-12, 28-26
02-10-202115:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-DIO/Bedum MC 11-3 12-25, 22-25, 25-19, 21-25
25-09-202115:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Dovo/Hujades MC 11-3 18-25, 25-17, 20-25, 15-25

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1DIO/Bedum MC 1726218661559
2Dovo/Hujades MC 18292410791656
3Ritola MC 18242014751705
4De Meeuwen MC 19232020841863
5volleybalvereniging Peize MC 19121126752849
6Impala MC 276523510674

Onze jongste pupillen

 

Thirza Bolt
Sophie Romaya
Wende Nauta
Elin van der Weerd
Lieke Bartol
Daphne Steenbergen
Tristan Fellinger
Jan-Douwe Hoogma
Anne-Mieke de Vries
Finn Duursma
Rosa Herber
Lars Mulder
Renate Salomons
Anne Looman
Mette Dijkema

 

Programma N3 1

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
Het programma is nog niet bekend

 

Uitslagen N3 1

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
11-12-202110:00 uurS.G.O. N3 1-volleybalvereniging Peize N3 1vervallen
11-12-202109:45 uurvolleybalvereniging Peize N3 1-Sudosa-Desto N3 1vervallen
11-12-202109:15 uurvolleybalvereniging Peize N3 1-Sudosa-Desto N3 2vervallen
11-12-202109:00 uurImpala N3 1-volleybalvereniging Peize N3 1vervallen
04-12-202109:45 uurvolleybalvereniging Peize N3 1-S.G.O. N3 1vervallen
04-12-202109:15 uurSudosa-Desto N3 1-volleybalvereniging Peize N3 1vervallen
04-12-202109:00 uurSudosa-Desto N3 2-volleybalvereniging Peize N3 1vervallen
13-11-202111:00 uurvolleybalvereniging Peize N3 1-Sudosa-Desto N3 20-2 18-36
13-11-202110:45 uurImpala N3 1-volleybalvereniging Peize N3 10-2 27-28
13-11-202110:00 uurvolleybalvereniging Peize N3 1-S.G.O. N3 10-2 16-31

 

Stand N3 1

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Sudosa-Desto N3 21014146282236
2Sudosa-Desto N3 1912126256250
3Impala N3 1109911255264
4volleybalvereniging Peize N3 198810201239
5S.G.O. N3 1105515174179

 

 

Programma N6 1

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
29-01-202209:00 uurvolleybalvereniging Peize N6 1-Sudosa-Desto N6 2 De Bongerd Haulerwijk
29-01-202209:30 uurRovoc N6 1-volleybalvereniging Peize N6 1 De Bongerd Haulerwijk
05-02-202212:00 uurSudosa-Desto N6 4-volleybalvereniging Peize N6 1 De Hullen Roden
05-02-202212:30 uurvolleybalvereniging Peize N6 1-SURF N6 1 De Hullen Roden
12-02-202210:30 uurSudosa-Desto N6 2-volleybalvereniging Peize N6 1 Sporthal Olympus Assen
12-02-202211:00 uurvolleybalvereniging Peize N6 1-Rovoc N6 1 Sporthal Olympus Assen
05-03-202211:00 uurOostermoer N6 1-volleybalvereniging Peize N6 1 Laco Boekhorst Sportcomplex Oosterwolde FR
05-03-202211:30 uurvolleybalvereniging Peize N6 1-Haulerwijk N6 1 Laco Boekhorst Sportcomplex Oosterwolde FR
19-03-202209:00 uurvolleybalvereniging Peize N6 1-Sudosa-Desto N6 4 De Kamp Vries
19-03-202209:30 uurSURF N6 1-volleybalvereniging Peize N6 1 De Kamp Vries

 

Uitslagen N6 1

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
Er zijn nog geen uitslagen bekend

 

Stand N6 1

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Actief N6 11034346482354
2SURF N6 110242416457380
3Haulerwijk N6 110222218429430
4Rovoc N6 1100040322526