Al 61jr ook voor jou

Ons jongemannenteam speelt samen met Rovoc

 

Willem de Vries
Koen van der Meij
Jasper Werkman
Benjamin Schouten
Lucca Liu
Rovoc: Sven Veenguizen
Rovoc: Jorian Veening

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
07-10-202219:30 uurS.G.O. XB 1-Peize Rovoc JB 1 Markehuis Grolloo
15-10-202219:00 uurPeize Rovoc JB 1-S.G.O. XB 1 Sporthal Peize Peize
29-10-202217:00 uurPeize Rovoc JB 1-Thriantha XB 1 Sporthal Peize Peize
12-11-202210:00 uurFlash/Veendam JB 1-Peize Rovoc JB 1 Parkstadhal Veendam
19-11-202213:30 uurThriantha XB 1-Peize Rovoc JB 1 De Kampen Schoonebeek
26-11-202215:15 uurPeize Rovoc JB 1-Dovo/Hujades XB 1 Sporthal Peize Peize
10-12-202214:30 uurDovo/Hujades XB 1-Peize Rovoc JB 1 De Leegens Doezum
17-12-202217:00 uurPeize Rovoc JB 1-Pegasus XB 1 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
01-10-202217:00 uurPeize Rovoc JB 1-Flash/Veendam JB 11-3 25-18, 24-26, 24-26, 18-25
17-09-202215:00 uurPegasus XB 1-Peize Rovoc JB 14-0 25-8, 25-4, 25-13, 25-13

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Er is nog geen stand bekend

Ons aanstormend talent

 1e klasse

Iris Lautenbach
Wieke Hoogma
Juul Muller
Damary Mostert
Mare Heida
Esmee Slobben
Sofie Steenbergen
Elske Renee van Dijken
Wieke Hommes

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendRovoc MC 1-volleybalvereniging Peize MC 1 De Hullen Roden
15-10-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Sudosa-Desto MC 8 Sporthal Peize Peize
22-10-202209:00 uurLycurgus MC 2-volleybalvereniging Peize MC 1 Beijum Groningen
29-10-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Vc Grijpskerk // Brilmode Zuidhorn MC 1 Sporthal Peize Peize
12-11-202214:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Oranje Nassau MC 1 Sporthal Peize Peize
19-11-202214:30 uurVc Grijpskerk // Brilmode Zuidhorn MC 1-volleybalvereniging Peize MC 1 Bokkediek Grijpskerk
26-11-202209:00 uurSudosa-Desto MC 8-volleybalvereniging Peize MC 1 Sporthal Olympus Assen
17-12-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Rovoc MC 1 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
01-10-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MC 1-Lycurgus MC 22-3 13-25, 22-25, 27-25, 25-15, 14-16
17-09-202210:45 uurOranje Nassau MC 1-volleybalvereniging Peize MC 12-3 25-18, 23-25, 13-25, 25-21, 11-15

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Sudosa-Desto MC 6154010039
2Dovo/Hujades MC 1154010044
3Impala MC 11332104102
4Flash/Veendam MC 21223102104
5Winkhem MC 1200883200

Onze jongste pupillen

 

Vianne de Kwant

Noa Gubbels

Jillis Boekaar

Eline Wassing

Mila van der Weerd

Eva Oldenkamp

Else Dijkema

Maaike Hendiksen

Silke Reinsma

Sam Peter Hendrik van Dijk

Lisa Ridder

Elke Voogd

 

N2

Rosa Herber

Saar Muller

Mette Dijkema

Thirza Bolt

Fien Belksma

Sofie Cuperus

Janne Parlevliet

 

N4

Jan-Douwe Hoogma

Finn Duursma

Renate Salomons

Anne Looman

 

N5

Lieke Bartol

Daphne Steenbergen

Tristan Fellinger

Anne-Mieke de Vries

Lars Mulder

 

N6

Sophie Romaya

Wende Nauta

Elin van der Weerd

Anouk Slobben

 

 

Programma N2 1

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
29-10-202210:00 uurDIO/Bedum N2 3-volleybalvereniging Peize N2 1 Vervallen wedstrijd: 1000C52A1 DA, Datum: zaterdag 29 oktober, 10:00, Speellocatie: de Borgstee Harkstede
29-10-202210:15 uurvolleybalvereniging Peize N2 1-DIO/Bedum N2 2 de Borgstee Harkstede
29-10-202210:45 uurDIO/Bedum N2 1-volleybalvereniging Peize N2 1 de Borgstee Harkstede
12-11-202209:30 uurDIO/Bedum N2 1-volleybalvereniging Peize N2 1 Quicksilver S Zuidhorn
12-11-202210:00 uurDIO/Bedum N2 3-volleybalvereniging Peize N2 1 Vervallen wedstrijd: 1000C52A1 DA-1, Datum: zaterdag 12 november, 10:00, Speellocatie: Quicksilver S Zuidhorn
12-11-202210:15 uurvolleybalvereniging Peize N2 1-DIO/Bedum N2 2 Quicksilver S Zuidhorn
03-12-202209:00 uurvolleybalvereniging Peize N2 1-DIO/Bedum N2 1 Ripperdahal Winsum GN
03-12-202209:30 uurWinkhem N2 1-volleybalvereniging Peize N2 1 Ripperdahal Winsum GN
03-12-202209:45 uurvolleybalvereniging Peize N2 1-Stentor N2 1 Ripperdahal Winsum GN
10-12-202209:00 uurWinkhem N2 1-volleybalvereniging Peize N2 1 De Leegens Doezum

 

Uitslagen N2 1

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
01-10-202210:00 uurDIO/Bedum N2 2-volleybalvereniging Peize N2 12-0 29-26
01-10-202209:45 uurvolleybalvereniging Peize N2 1-DIO/Bedum N2 3vervallen
01-10-202209:15 uurStentor N2 1-volleybalvereniging Peize N2 12-0 37-30
01-10-202209:00 uurvolleybalvereniging Peize N2 1-Winkhem N2 11-1 30-30

 

Stand N2 1

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Er is nog geen stand bekend

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma N4 1

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
Het programma is nog niet bekend

 

Uitslagen N4 1

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
Er zijn nog geen uitslagen bekend

 

Stand N4 1

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Stentor N4 1288010157
2Sudosa-Desto N4 2288010660
3Sudosa-Desto N4 3288010964
4Actief N4 1200867107
5S.V.W. N4 1200860104
6Haulerwijk N4 1200854105

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Programma N5 1

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
05-11-202210:00 uurvolleybalvereniging Peize N5 1-Impala N5 2 Laco Boekhorst Sportcomplex Oosterwolde FR
05-11-202210:30 uurDIO Volleybal Oosterwolde N5 2-volleybalvereniging Peize N5 1 Laco Boekhorst Sportcomplex Oosterwolde FR
26-11-202209:30 uurRovoc N5 2-volleybalvereniging Peize N5 1 De Hullen Roden
26-11-202210:00 uurvolleybalvereniging Peize N5 1-Sudosa-Desto N5 8 De Hullen Roden
03-12-202210:30 uurvolleybalvereniging Peize N5 1-DIO Volleybal Oosterwolde N5 2 Sportcentrum Leek Leek
03-12-202211:00 uurImpala N5 2-volleybalvereniging Peize N5 1 Sportcentrum Leek Leek
10-12-202210:30 uurSudosa-Desto N5 8-volleybalvereniging Peize N5 1 Sporthal Olympus Assen
10-12-202211:00 uurvolleybalvereniging Peize N5 1-Rovoc N5 2 Sporthal Olympus Assen
17-12-202209:30 uurvolleybalvereniging Peize N5 1-Rovoc N5 2 Sporthal Peize Peize
17-12-202210:00 uurSudosa-Desto N5 8-volleybalvereniging Peize N5 1 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen N5 1

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
01-10-202211:00 uurvolleybalvereniging Peize N5 1-DIO Volleybal Oosterwolde N5 20-4 17-41, 14-39
01-10-202210:30 uurImpala N5 2-volleybalvereniging Peize N5 14-0 34-12, 32-17

 

Stand N5 1

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Impala N5 1288012674
2DIO Volleybal Oosterwolde N5 12444401113
3Sudosa-Desto N5 32444100113
4Rovoc N5 12335119115
5Actief N5 1211773404

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Programma N6 1

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
08-10-202211:30 uurHaulerwijk N6 1-volleybalvereniging Peize N6 1 De Boerhoorn Rolde
08-10-202212:00 uurvolleybalvereniging Peize N6 1-AFC N6 1 De Boerhoorn Rolde
12-11-202210:00 uurvolleybalvereniging Peize N6 1-Haulerwijk N6 1 Steegdenhal Appelscha
12-11-202210:30 uurAFC N6 1-volleybalvereniging Peize N6 1 Steegdenhal Appelscha
19-11-202209:30 uurHaulerwijk N6 1-volleybalvereniging Peize N6 1 De Bongerd Haulerwijk
19-11-202210:00 uurvolleybalvereniging Peize N6 1-AFC N6 1 De Bongerd Haulerwijk
03-12-202210:00 uurvolleybalvereniging Peize N6 1-Haulerwijk N6 1 Sportcentrum Leek Leek
03-12-202210:30 uurAFC N6 1-volleybalvereniging Peize N6 1 Sportcentrum Leek Leek
17-12-202209:00 uurHaulerwijk N6 1-volleybalvereniging Peize N6 1 Sporthal Peize Peize
17-12-202209:30 uurvolleybalvereniging Peize N6 1-AFC N6 1 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen N6 1

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
Er zijn nog geen uitslagen bekend

 

Stand N6 1

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Haulerwijk N6 1000000
volleybalvereniging Peize N6 1000000
AFC N6 1000000

 

 

Onze uitblinkers

 1e klasse

Mare Heeres
Calista Willems
Eva Henssen
Charlene Posthumus
 Anna Steenbergen
 

 

 

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
Onbekendvolleybalvereniging Peize MB 1 - Bennink Makelaardij-Rovoc MB 2 Sporthal Peize Peize
08-10-202210:00 uurDIO/Bedum MB 1-volleybalvereniging Peize MB 1 De Beemden Bedum
15-10-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-Lycurgus MB 1 Sporthal Peize Peize
29-10-202216:00 uurBennink Makelaardij - Rovoc MB 2-volleybalvereniging Peize MB 1 De Hullen Roden
12-11-202214:15 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-Sudosa-Desto MB 4 Sporthal Peize Peize
26-11-202210:30 uurLycurgus MB 1-volleybalvereniging Peize MB 1 Beijum Groningen
10-12-202216:30 uurDovo/Hujades MB 2-volleybalvereniging Peize MB 1 De Leegens Doezum
17-12-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-Dovo/Hujades MB 2 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
01-10-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize MB 1-DIO/Bedum MB 10-4 9-25, 21-25, 14-25, 22-25
17-09-202215:30 uurSudosa-Desto MB 4-volleybalvereniging Peize MB 14-0 25-18, 25-14, 25-20, 25-21

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Pegasus XB 12108020090
2Thriantha XB 12763189172
3Flash/Veendam JB 114319591
4Dovo/Hujades XB 12336172189
5Peize Rovoc JB 12117129195
6S.G.O. XB 1100452100

 

 

Hier kunnen zaken vanuit de jeugd worden gepubliceerd