Al 60jr ook voor jou

Failed loading XML Failed loading XML

Dit herenteam bestaat uit 9 gedreven veteranen. Soms is dat toch nog een beetje krap want er wil er wel eens eentje tijdelijk afhaken. Ze kunnen er dan ook nog goed een mannetje bij gebruiken, eventueel ook alleen als trainingslid. Interesse? Train gerust een paar maal gratis en vrijblijvend mee op de donderdagavond, meestal vanaf 20:45h. Je zult je al snel thuis voelen in deze groep als je houdt van een leuke pot ongedwongen volleybal.

 

De spelers:

Trainer: Jos Hermans

 

Training: Donderdags 20:45 - 22:00 of 21:15-22:30*
  * afhankelijk van wedstrijden recreanten
 

Heren 3, 3e klasse

 1 Geert Stevens
 2 Jos Hermans
 3 Christo Consten
 4 Gert-Jan Kremer
 5 Rinus Lameijer
 6 Edo Visser
 7 Jos Karssies
 8 Henk Bakker
   

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
02-10-202115:15 uur volleybalvereniging Peize HS 3 - Buitenkamp Bestratingen/Set Uppers HS 5Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
09-10-202116:00 uur Rovoc HS 3 - volleybalvereniging Peize HS 3De Hullen, Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX Roden
16-10-202115:15 uur volleybalvereniging Peize HS 3 - Rovoc HS 3Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
23-10-202120:30 uur Buitenkamp Bestratingen/Set Uppers HS 5 - volleybalvereniging Peize HS 3Eextahal, Plantsoenlaan 19 9679HA Scheemda
28-10-202119:45 uur volleybalvereniging Peize HS 3 - N.A.S. HS 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
06-11-202119:00 uur Donitas HS 8 - volleybalvereniging Peize HS 3Koos Duppen hal (RUG), Blauwborgje 16 9747AC Groningen
19-11-202120:45 uur N.A.S. HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 3Rodenburghal, Rodenburg 2 9351PV Leek
11-12-202115:15 uur volleybalvereniging Peize HS 3 - Donitas HS 8Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPunten

 

 

De heren worden sinds 2012 gesponsord door Intersport Superstore als shirtsponsor.

 

De spelers:

Promotie klasse

Trainer: Chris de Haan

Training: Donderdags 21-22:30u

 

eam Heren 2  
 1 Robin van den Berg  
 2 Nils van Genne  
 3 Björn de Haan  
 4 Henk-Arjen Heijs  
 5 Harold Helmus  
 6 Erwin Lanting  
 7 Ernst Maring  
 8 Koen Meijer  
 9 Klaas van der Veen  
 10 Simon Voogd  
 11 Leo Wanders  
 12 Anton van Dijk  
 13 Joost Vrieler  
     
     

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
02-10-202117:00 uur volleybalvereniging Peize HS 2 - Lycurgus HS 6Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
16-10-202117:00 uur volleybalvereniging Peize HS 2 - Sivoc HS 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
23-10-202117:00 uur volleybalvereniging Peize HS 2 - Sudosa-Desto HS 4Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
30-10-202115:30 uur Emmen'95 HS 2 - volleybalvereniging Peize HS 2Esdalhal, Oosterstraat 78 7822HG Emmen
06-11-202116:30 uur Olympia HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 2Selwerd, Eikenlaan 288 9741EW Groningen
13-11-202120:30 uur EP: De Treffer/Set Uppers HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 2Sporthal Stikkerlaan, Mr. D.U. Stikkerlaan 6 9671BZ Winschoten
20-11-202118:15 uur volleybalvereniging Peize HS 2 - V.E.B.'98 HS 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
26-11-202119:15 uur FOOX Olhaco HS 3 - volleybalvereniging Peize HS 2Trasselt, Tilber 5 7908PB Hoogeveen
14-01-202221:00 uur FD Tuin & Design AFC HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 2Steegdenhal, Nijesteegde 49 a8426GV Appelscha
20-01-202221:15 uur Lycurgus HS 6 - volleybalvereniging Peize HS 2Beijum, Amkemaheerd 293 9736BV Groningen

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
25-09-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2 - FD Tuin & Design AFC HS 13-1 13-25, 25-11, 25-21, 25-22

 

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. Olympia HS 2210
2. VIOS/K HS 229
2. Winkhem HS 129
4. Karaokebar Sing Along/Veracles HS 527
5. vv Trias HS 115
6. G.A.V. Unitas HS 123
7. Exstudiantes HS 311
8. Donitas HS 421
9. Oranje Nassau HS 200
10. Voklubol HS 120
10. Lycurgus HS 720

 

 

Er zijn dit jaar 3 recreanten dames groepen die respectievelijk op de dinsdag- de woensdag- en donderdag-avond trainen
De dinsdag en donderdagavond groepen spelen ook een recreantencompetitie verdeeld in 4 klasse niveaus, klik hier voor meer info daarover

 

 

De dinsdagavond groep DR1

Trainer: Gineke Ebbinge

19:00-20:30u

Nicolet Bos
Irma Geersing
Geralda Boonstra
Ineke Gritter
Corinne Beukema
Marion Meijer
Jeanet Timmer
Silvy Fleuren

 

 


 

 

 

 

 

Wedstrijden DR1

Nog niet bekend

 

De woensdagavond groep DR3

Trainer: Agnes Magermans

19:30-20:45u

Geertje Bos
Jantje Emmens
Diny Speelman
Janny Stroetinga
Alie Tooms
Warna Schuiling
Gea Venema
Kinie Kregel
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De donderdagavond groep DR2

Trainer: Agnes Magermans

19:30-20:45u

 
Hannie Suurd
Anneke Stevens
Inez de Kuyper
Mannie Hartlief
Mary Geel
Hendrike Maier
Rianne Huisinga
Martine Oldenkamp
Marjanne van Heel
Hanna Wietzes-Pragt
José Bouwma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijden DR2

 

vrijdag 24 september 2021

21:15

uit

svdb3

donderdag 7 oktober 2021

20:30

uit

quinto 3

woensdag 27 oktober 2021

20:00

uit

smash 4

donderdag 4 november 2021

19:30

thuis

svz 3

woensdag 17 november 2021

19:30

uit

svz 3

donderdag 9 december 2021

19:30

thuis

smash 4

donderdag 13 januari 2022

20:30

uit

quinto 3

donderdag 20 januari 2022

19:30

thuis

svdb3

donderdag 3 februari 2022

19:30

thuis

quinto 3

woensdag 16 februari 2022

20:00

uit

smash 4

woensdag 6 april 2022

19:30

uit

svz 3

donderdag 21 april 2022

19:30

thuis

svdb3

 

Dit team komt uit in de Derde divisie

 Trainer: Henk Draaisma

Training: Donderdags 21-22:30u

De spelers:

 

  Heren 1
1 Alfons Boven 
2 Auke Beuting
3 Roelof Consten
4 Marc Timmerman
5 Maarten Nijenhuis
6 Niels van Gelderen
7 Rutger Dwarshuis
8 Gerjan van der Veen
9 Richard Vondeling
10 Michiel Katoele
11 Peter van Houdt
12 Jos Hilbrands
13 Arnold Rossing (tr.)
14 Jorrit Steenbeek (tr.)

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
02-10-202119:00 uur volleybalvereniging Peize HS 1 - DIO/Bedum HS 3Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
09-10-202113:00 uur 't Gat van Groningen Donitas HS 2 - volleybalvereniging Peize HS 1Struikhal (RUG), Blauwborgje 16 9747AC Groningen
16-10-202119:00 uur volleybalvereniging Peize HS 1 - De Meeuwen HS 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
23-10-202119:00 uur volleybalvereniging Peize HS 1 - Exstudiantes HS 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
30-10-202114:30 uur Sudosa-Desto HS 3 - volleybalvereniging Peize HS 1Sporthal Olympus, Mr. Groen van Prinstererlaan 100 9402KG Assen
13-11-202118:30 uur Oryx HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 1Selwerd, Eikenlaan 288 9741EW Groningen
20-11-202120:00 uur volleybalvereniging Peize HS 1 - Veracles HS 2Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
27-11-202118:30 uur VIOS/K HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 1Duurswoldhal, Slochterveldweg 1 9621TD Slochteren
11-12-202117:00 uur volleybalvereniging Peize HS 1 - Animo'68 HS 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
15-01-202216:30 uur Flash/Veendam HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 1Parkstadhal, Jan Salwaplein 1 9641LN Veendam

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
25-09-202119:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1 - Flash/Veendam HS 10-4 20-25, 26-28, 20-25, 16-25
17-09-202121:15 uurCOOP Ritola HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 13-1 23-25, 25-22, 25-16, 25-18

 

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. Flash/Veendam HS 1210
2. COOP Ritola HS 128
2. Sudosa-Desto HS 328
4. Animo'68 HS 127
5. Exstudiantes HS 115
6. VIOS/K HS 125
7. 't Gat van Groningen Donitas HS 223
7. DIO/Bedum HS 323
9. Oryx HS 112
10. De Meeuwen HS 122
11. Veracles HS 221
11. volleybalvereniging Peize HS 121

 

 

De spelers:

 3e klasse

Trainer: Gerjan van der Veen &

Richard Vondeling

Training: Donderdags 19:30-20:45u

Henriette Johannes
Alied Kremer
Rita Schuurman
Sybrich Wijngaarden
Nina Poiesz

 

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
02-10-202119:00 uur volleybalvereniging Peize DS 2 - Lycurgus DS 12Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
09-10-202111:00 uur Donitas DS 12 - volleybalvereniging Peize DS 2Koos Duppen hal (RUG), Blauwborgje 16 9747AC Groningen
16-10-202119:00 uur volleybalvereniging Peize DS 2 - Oranje Nassau DS 12Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
23-10-202119:00 uur volleybalvereniging Peize DS 2 - Exstudiantes DS 7Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
29-10-202120:00 uur Stentor DS 3 - volleybalvereniging Peize DS 2De Bam, Bamshorn 2 9751BX Haren GN
06-11-202118:15 uur Olympia DS 6 - volleybalvereniging Peize DS 2Selwerd, Eikenlaan 288 9741EW Groningen
11-11-202119:00 uur DIO/Bedum DS 8 - volleybalvereniging Peize DS 2De Beemden, Sportlaan 14 9781CL Bedum
20-11-202120:00 uur volleybalvereniging Peize DS 2 - Veracles DS 11Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize
27-11-202114:30 uur VC Grijpskerk / Brilmode Zuidhorn DS 5 - volleybalvereniging Peize DS 2Bokkediek, Sportlaan 5 9843BV Grijpskerk
11-12-202117:00 uur volleybalvereniging Peize DS 2 - Kroton DS 6Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
25-09-202119:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2 - Krathos DS 54-0 25-17, 25-19, 25-14, 25-16

 

Stand

TeamWedstrijdenPunten