Ook voor jou

Dit herenteam komt uit in de 3e klasse en is daar met geen stok meer uit te slaan, zo leert de geschiedenis. Maar ervaringen uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Aangezien het hier niet over aandelen gaat blijven deze heren dit gezegde nog steeds met succes bestrijden.


Inmiddels bestaat dit team uit 9 gedreven veteranen. Soms is dat toch nog een beetje krap want er wil er wel eens eentje uitvallen. Ze kunnen er dan ook nog goed een mannetje bij gebruiken, eventueel ook alleen als trainingslid. Interesse? Train gerust een paar maal gratis en vrijblijvend mee op de donderdagavond, meestal vanaf 20:45h. Je zult je al snel thuisvoelen in deze groep als je houdt van een leuke pot ongedwongen volleybal.

 

 

 

De spelers:

Trainer: Jos Hermans

 

Geert Stevens
Jos Hermans
Christo Consten
Gert-Jan Kremer
Rinus Lameijer
Henk Mullink
Aart Wedemeijer
Edo Visser
Jos Karssies

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
23-03-201915:00 uur volleybalvereniging Peize HS 3 - DIO/Bedum HS 7Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
30-03-201918:00 uur VKM HS 2 - volleybalvereniging Peize HS 3De Menterne, Julianaplein 19649BX MUNTENDAM
04-04-201920:45 uur volleybalvereniging Peize HS 3 - Merna HS 2Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
13-04-201919:00 uur volleybalvereniging Peize HS 3 - Rovoc HS 3Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
12-03-201920:45 uurWinkhem HS 2 - volleybalvereniging Peize HS 30-4 11-25, 19-25, 17-25, 21-25
09-03-201919:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 3 - Medisupport/Veracles HS 74-0 25-21, 25-15, 25-13, 25-21
25-02-201920:00 uurMerna HS 2 - volleybalvereniging Peize HS 34-0 25-11, 25-21, 25-20, 25-13
23-02-201916:30 uurRovoc HS 3 - volleybalvereniging Peize HS 30-4 10-25, 22-25, 19-25, 22-25
09-02-201919:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 3 - Olympia HS 43-1 25-15, 21-25, 25-21, 25-21
02-02-201919:45 uurKroton HS 3 - volleybalvereniging Peize HS 30-4 17-25, 4-25, 11-25, 5-25
26-01-201915:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 3 - DES HS 24-0 25-15, 25-11, 25-19, 25-16
22-12-201817:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 3 - Winkhem HS 23-1 25-23, 23-25, 25-20, 25-18
15-12-201813:30 uurvolleybalvereniging Peize HS 3 - VKM HS 24-0 25-20, 25-19, 25-18, 25-19
06-12-201819:15 uurDIO/Bedum HS 7 - volleybalvereniging Peize HS 30-4 14-25, 14-25, 23-25, 17-25

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPunten
1. Merna HS 21552
2. Olympia HS 41650
3. volleybalvereniging Peize HS 31445
4. Rovoc HS 31435
5. Winkhem HS 21633
6. VKM HS 21527
7. Medisupport/Veracles HS 71523
8. DES HS 21621
9. DIO/Bedum HS 71618
10. Kroton HS 3170

 

 

De heren worden sinds 2012 gesponsord door Intersport Superstore als shirtsponsor.

 

De spelers:

1e klasse

Trainer: Chris de Haan

Robin van den Berg
Nils van Genne
Björn de Haan
Henk-Arjen Heijs
Harold Helmus
Erwin Lanting
Ernst Maring
Koen Meijer
Klaas van der Veen
Simon Voogd
Leo Wanders
Anton van Dijk
Arnold Rossing (Tr)

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
23-03-201915:00 uur volleybalvereniging Peize HS 2 - Lycurgus HS 6Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
30-03-201917:00 uur Wereldrestaurant Wereldgeluk/Veracles HS 4 - volleybalvereniging Peize HS 2Koos Duppen hal (RUG), Blauwborgje 169747AC GRONINGEN
06-04-201916:30 uur Exstudiantes HS 3 - volleybalvereniging Peize HS 2Selwerd, Eikenlaan 2889741EW GRONINGEN
13-04-201919:00 uur volleybalvereniging Peize HS 2 - Wereldrestaurant Wereldgeluk/Veracles HS 4Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE

 

Uitslagen

Wedstrijd: 1000H1A AK, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL PEIZE
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
21-03-201920:45 uurvolleybalvereniging Peize HS 2 - Impala HS 24-0 25-22, 25-22, 25-14, 25-17
16-03-201919:30 uurSURF HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 21-3 19-25, 15-25, 25-15, 11-25
02-03-201916:30 uurOlympia HS 3 - volleybalvereniging Peize HS 20-4 19-25, 18-25, 16-25, 17-25
13-02-201921:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2 - Oostermoer HS 13-2 26-24, 25-18, 14-25, 25-27, 15-7
09-02-201919:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2 - Smash & Block HS 14-0 25-16, 25-18, 25-13, 25-17
02-02-201918:30 uurVC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 20-4 14-25, 11-25, 21-25, 22-25
26-01-201917:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2 - Oranje Nassau HS 14-0 25-19, 25-20, 25-14, 25-12
18-01-201919:15 uurHaulerwijk HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 24-0 25-21, 25-8, 25-19, 25-22
22-12-201817:00 uur
15-12-201813:30 uurvolleybalvereniging Peize HS 2 - Exstudiantes HS 33-1 25-19, 15-25, 25-18, 25-10

 

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. volleybalvereniging Peize HS 21879
2. Haulerwijk HS 11867
3. SURF HS 12067
4. Oranje Nassau HS 12062
5. Wereldrestaurant Wereldgeluk/Veracles HS 41759
6. Olympia HS 31950
7. Exstudiantes HS 31947
8. Oostermoer HS 11935
9. Lycurgus HS 61930
10. VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum-Grijpskerk HS 11828
11. Impala HS 22028
12. Smash & Block HS 11913

 

 

Er zijn dit jaar 3 recreanten dames groepen die respectievelijk op de dinsdag- de woensdag- en donderdag-avond trainen
De dinsdag en donderdagavond groepen spelen ook een recreantencompetitie verdeeld in 4 klasse niveaus, klik hier voor meer info daarover

 

 

De dinsdagavond groep DR1

Nicolet Bos
Irma Geersing
Geralda Boonstra
Ineke Gritter
Greetje Palmer
Annie v/d Velde
Corinne Beukema
Annemarie Brink
Marion Meijer
Jeanet Timmer

 

 


 

 

 

 

De woensdagmiddag groep DR2

Opgeheven per November 2018

 

 

 

 

 

 

 

De woensdagavond groep DR3

Yvonne Boonstra
Geertje Bos
Janny Gritter
Jantje Emmens
Rika van der Heide
Diny Speelman
Janny Stroetinga
Alie Tooms
Warna Schuiling
Gea Venema
Diny Bezema
José Bouwma
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De donderdagavond groep DR4

Alie Wiegman
Hannie Suurd
Anneke Stevens
Lidwien Langeslag
Inez de Kuyper
Mannie Hartlief
Mary Geel
Geesje Boelens
Hendrike Maier
Rianne Huisinga
Martine Oldenkamp
Marjanne van Heel
Hanna Wietzes-Pragt

 

 

Dit team komt uit in de regiodivisie

 

De spelers:

3e divisie

Trainer: Henk Draaisma

 
Alfons Boven
Roelof Consten
Auke Beuting
Marc Timmerman
Jorrit Steenbeek
Niels van Gelderen
Rutger Dwarshuis
Maarten Nijenhuis
Richard Vondeling
Michiel Katoele
Peter van Houdt

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
23-03-201917:00 uur volleybalvereniging Peize HS 1 - vv Trias HS 1Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE
01-04-201921:00 uur volleybalvereniging Peize HS 1 - Emmen'95 HS 1Esdalhal, Oosterstraat 787822HG EMMEN
06-04-201918:30 uur Exstudiantes HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 1Selwerd, Eikenlaan 2889741EW GRONINGEN
13-04-201921:00 uur volleybalvereniging Peize HS 1 - Veracles HS 3Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-03-201918:00 uurFlash/Veendam HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 13-1 25-20, 25-21, 22-25, 25-23
02-03-201917:00 uurSudosa-Desto HS 3 - volleybalvereniging Peize HS 11-3 17-25, 16-25, 25-20, 18-25
23-02-201915:00 uurVeracles HS 3 - volleybalvereniging Peize HS 13-2 18-25, 26-24, 25-23, 16-25, 16-14
09-02-201921:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1 - Pol Kraanbedrijf Dac HS 24-0 25-15, 25-19, 25-15, 25-16
02-02-201913:30 uurFOOX Olhaco HS 2 - volleybalvereniging Peize HS 11-3 23-25, 24-26, 20-25, 25-18
26-01-201917:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1 - Animo'68 HS 12-3 17-25, 26-24, 20-25, 25-22, 12-15
19-01-201916:30 uurVIOS/K HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 13-1 25-21, 25-23, 25-19, 23-25
22-12-201819:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1 - 't Gat van Groningen Donitas HS 20-4 14-25, 19-25, 17-25, 23-25
15-12-201815:30 uurvolleybalvereniging Peize HS 1 - Exstudiantes HS 13-1 25-18, 21-25, 25-22, 25-14
08-12-201820:00 uurvv Trias HS 1 - volleybalvereniging Peize HS 13-1 25-20, 25-23, 25-22, 23-25

 

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. 't Gat van Groningen Donitas HS 21872
2. Flash/Veendam HS 11863
3. Exstudiantes HS 11960
4. Animo'68 HS 11957
5. Emmen'95 HS 11852
6. Veracles HS 31952
7. VIOS/K HS 11950
8. volleybalvereniging Peize HS 11849
9. vv Trias HS 11936
10. FOOX Olhaco HS 21933
11. Sudosa-Desto HS 31927
12. Pol Kraanbedrijf Dac HS 217-1

 

 

De spelers:

 3e kl

Trainer: Watze Zwaagman

Linda Dijksterhuis
Henriette Johannes
Alied Kremer
Diana van der Molen
Carla Schambach
Rita Schuurman
Sybrich Wijngaarden
Kinie Kregel
Anna-Rixt Huizing
 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
06-04-201912:30 uur Oryx DS 5 - volleybalvereniging Peize DS 2Selwerd, Eikenlaan 2889741EW GRONINGEN
13-04-201921:00 uur volleybalvereniging Peize DS 2 - Veracles DS 10Sporthal Peize, Hereweg 1 A9321CL PEIZE

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
16-03-201915:15 uurOranje Nassau DS 13 - volleybalvereniging Peize DS 21-3 14-25, 25-27, 25-21, 23-25
09-03-201917:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2 - Oranje Nassau DS 103-1 25-16, 25-16, 18-25, 25-21
02-03-201920:00 uurAbiant/Set Uppers DS 3 - volleybalvereniging Peize DS 24-0 25-17, 25-17, 25-13, 25-18
23-02-201919:00 uurVeracles DS 10 - volleybalvereniging Peize DS 23-1 13-25, 25-13, 25-21, 25-22
09-02-201921:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2 - Olympia DS 63-1 25-20, 25-20, 24-26, 25-18
31-01-201919:45 uurLycurgus DS 8 - volleybalvereniging Peize DS 22-2 24-26, 25-15, 25-21, 13-25
19-01-201918:30 uurVIOS/K DS 4 - volleybalvereniging Peize DS 23-1 25-17, 25-15, 10-25, 25-16
22-12-201819:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2 - Donitas DS 133-1 22-25, 29-27, 25-19, 25-16
15-12-201815:30 uurvolleybalvereniging Peize DS 2 - Oryx DS 52-2 25-22, 18-25, 25-19, 19-25
01-12-201819:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2 - Lycurgus DS 80-4 22-25, 15-25, 16-25, 20-25

 

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. Abiant/Set Uppers DS 31553
2. VIOS/K DS 41640
3. Veracles DS 101536
4. Lycurgus DS 81636
5. volleybalvereniging Peize DS 21630
6. Donitas DS 131529
7. Oryx DS 51525
8. Oranje Nassau DS 131524
9. Olympia DS 61618
10. Oranje Nassau DS 101517