Al 60jr ook voor jou

Dit herenteam bestaat uit 8 gedreven veteranen. Soms is dat toch nog een beetje krap want er wil er wel eens eentje tijdelijk afhaken. Ze kunnen er dan ook nog goed een mannetje bij gebruiken, eventueel ook alleen als trainingslid. Interesse? Train gerust een paar maal gratis en vrijblijvend mee op de donderdagavond, meestal vanaf 20:45h. Je zult je al snel thuis voelen in deze groep als je houdt van een leuke pot ongedwongen volleybal.

 

De spelers:

Trainer: Jos Hermans

 

Training: Donderdags 20:45 - 22:00 of 21:15-22:30*
  * afhankelijk van wedstrijden recreanten
 

Heren 3, 3e klasse

 1 Geert Stevens
 2 Jos Hermans
 3 Christo Consten
 4 Gert-Jan Kremer
 5 Rinus Lameijer
 6 Edo Visser
 7 Jos Karssies
 8 Henk Bakker
   

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
28-01-202220:30 uurInvictus HS 1-volleybalvereniging Peize HS 3 Spzaal Veenhuizen Veenhuizen
12-02-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-S.G.O. HS 2 Sporthal Peize Peize
04-03-202221:00 uurSmash HS 2-volleybalvereniging Peize HS 3 Drenthehal Beilen
12-03-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Invictus HS 1 Sporthal Peize Peize
19-03-202218:00 uurvv Rolde HS 2-volleybalvereniging Peize HS 3 De Boerhoorn Rolde
26-03-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-vv Rolde HS 2 Sporthal Peize Peize
01-04-202219:30 uurS.G.O. HS 2-volleybalvereniging Peize HS 3 Markehuis Grolloo
09-04-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Smash HS 2 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
11-12-202115:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Donitas HS 8vervallen
19-11-202120:45 uurN.A.S. HS 1-volleybalvereniging Peize HS 31-3 23-25, 19-25, 25-23, 19-25
06-11-202119:00 uurDonitas HS 8-volleybalvereniging Peize HS 33-1 25-22, 25-20, 25-17, 19-25
28-10-202119:45 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-N.A.S. HS 12-2 25-23, 25-19, 21-25, 21-25
23-10-202120:30 uurBuitenkamp Bestratingen/Set Uppers HS 5-volleybalvereniging Peize HS 31-3 13-25, 19-25, 25-19, 17-25
16-10-202115:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Rovoc HS 33-1 25-20, 12-25, 25-21, 25-12
09-10-202116:00 uurRovoc HS 3-volleybalvereniging Peize HS 30-4 14-25, 12-25, 19-25, 9-25
02-10-202115:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Buitenkamp Bestratingen/Set Uppers HS 52-2 20-25, 25-16, 17-25, 25-11

 

Stand

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Er is nog geen stand bekend

 

 

De heren worden sinds 2012 gesponsord door Intersport Superstore als shirtsponsor.

 

De spelers:

Promotie klasse

Trainer: Chris de Haan

Training: Donderdags 21-22:30u

 

eam Heren 2  
 1 Robin van den Berg  
 2 Nils van Genne  
 3 Björn de Haan  
 4 Henk-Arjen Heijs  
 5 Harold Helmus  
 6 Erwin Lanting  
 7 Ernst Maring  
 8 Koen Meijer  
 9 Klaas van der Veen  
 10 Simon Voogd  
 11 Leo Wanders  
 12 Anton van Dijk  
 13 Joost Vrieler  
 14  Wouter Karssies  
     

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendFD Tuin & Design AFC HS 1-volleybalvereniging Peize HS 2 Steegdenhal Appelscha
Onbekendvolleybalvereniging Peize HS 2-V.E.B.'98 HS 1 Sporthal Peize Peize
OnbekendLycurgus HS 6-volleybalvereniging Peize HS 2 Beijum Groningen
29-01-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Sivoc HS 1 Sporthal Peize Peize
05-02-202218:00 uurSivoc HS 1-volleybalvereniging Peize HS 2 De Springbok Siddeburen
12-02-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Emmen'95 HS 2 Sporthal Peize Peize
05-03-202212:30 uurSudosa-Desto HS 4-volleybalvereniging Peize HS 2 Sporthal Olympus Assen
12-03-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-EP: De Treffer/Set Uppers HS 1 Sporthal Peize Peize
19-03-202217:00 uurV.E.B.'98 HS 1-volleybalvereniging Peize HS 2 De Koel Borger
26-03-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-FOOX Olhaco HS 3 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
20-01-202221:15 uurLycurgus HS 6-volleybalvereniging Peize HS 2uitgesteld
14-01-202221:00 uurFD Tuin & Design AFC HS 1-volleybalvereniging Peize HS 2uitgesteld
26-11-202119:15 uurFOOX Olhaco HS 3-volleybalvereniging Peize HS 23-1 25-16, 25-17, 23-25, 25-13
20-11-202118:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-V.E.B.'98 HS 1uitgesteld
13-11-202120:30 uurEP: De Treffer/Set Uppers HS 1-volleybalvereniging Peize HS 23-1 25-21, 25-21, 26-24, 21-25
06-11-202116:30 uurOlympia HS 1-volleybalvereniging Peize HS 21-3 26-24, 11-25, 22-25, 16-25
30-10-202115:30 uurEmmen'95 HS 2-volleybalvereniging Peize HS 21-3 14-25, 22-25, 25-27, 25-21
23-10-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Sudosa-Desto HS 44-0 25-16, 25-13, 25-13, 25-19
02-10-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Lycurgus HS 62-3 25-23, 19-25, 25-17, 19-25, 11-15
25-09-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-FD Tuin & Design AFC HS 13-1 13-25, 25-11, 25-21, 25-22

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Winkhem HS 1730235681523
2VIOS/K HS 2830259796672
3Olympia HS 2627223600445
4Donitas HS 48272211745638
5Exstudiantes HS 38191617733726
6vv Trias HS 17181514620626
7G.A.V. Unitas HS 16131115536559
8Karaokebar Sing Along/Veracles HS 57121119608659
9Voklubol HS 1710920567683
10Lycurgus HS 776523550669
11Oranje Nassau HS 273326473709

 

 

Er zijn dit jaar 3 recreanten dames groepen die respectievelijk op de dinsdag- de woensdag- en donderdag-avond trainen
De dinsdag en donderdagavond groepen spelen ook een recreantencompetitie verdeeld in 4 klasse niveaus, klik hier voor meer info daarover

 

 

De dinsdagavond groep DR1

Trainer: Gineke Ebbinge

19:00-20:30u

Nicolet Bos
Irma Geersing
Geralda Boonstra
Ineke Gritter
Corinne Beukema
Marion Meijer
Jeanet Timmer
Silvy Fleuren

 

 


 

 

 

 

 

Wedstrijden DR1

Nog niet bekend

 

De woensdagavond groep DR3

Trainer: Agnes Magermans

19:30-20:45u

Geertje Bos
Jantje Emmens
Diny Speelman
Janny Stroetinga
Alie Tooms
Warna Schuiling
Gea Venema
Kinie Kregel
Lieke Damhuis
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De donderdagavond groep DR2

Trainer: Agnes Magermans

19:30-20:45u

 
Hannie Suurd
Anneke Stevens
Inez de Kuyper
Mannie Hartlief
Mary Geel
Hendrike Maier
Rianne Huisinga
Martine Oldenkamp
Marjanne van Heel
Hanna Wietzes-Pragt
José Bouwma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijden DR2

 

vrijdag 24 september 2021

21:15

uit

svdb3

donderdag 7 oktober 2021

20:30

uit

quinto 3

woensdag 27 oktober 2021

20:00

uit

smash 4

donderdag 4 november 2021

19:30

thuis

svz 3

woensdag 17 november 2021

19:30

uit

svz 3

donderdag 9 december 2021

19:30

thuis

smash 4

donderdag 13 januari 2022

20:30

uit

quinto 3

donderdag 20 januari 2022

19:30

thuis

svdb3

donderdag 3 februari 2022

19:30

thuis

quinto 3

woensdag 16 februari 2022

20:00

uit

smash 4

woensdag 6 april 2022

19:30

uit

svz 3

donderdag 21 april 2022

19:30

thuis

svdb3

 

Dit team komt uit in de Derde divisie

 Trainer: Henk Draaisma

Training: Donderdags 21-22:30u

De spelers:

 

  Heren 1
1 Alfons Boven 
2 Auke Beuting
3 Roelof Consten
4 Marc Timmerman
5 Maarten Nijenhuis
6 Niels van Gelderen
7 Rutger Dwarshuis
8 Gerjan van der Veen
9 Richard Vondeling
10 Michiel Katoele
11 Peter van Houdt
12 Jos Hilbrands
13 Peter Muis
14 Arnold Rossing (tr.)
15 Jorrit Steenbeek (tr.)

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendFlash/Veendam HS 1-volleybalvereniging Peize HS 1 Parkstadhal Veendam
Onbekendvolleybalvereniging Peize HS 1-Animo'68 HS 1 Sporthal Peize Peize
OnbekendDIO/Bedum HS 3-volleybalvereniging Peize HS 1 De Beemden Bedum
29-01-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-'t Gat van Groningen Donitas HS 2 Sporthal Peize Peize
05-02-202220:00 uurDe Meeuwen HS 1-volleybalvereniging Peize HS 1 Quicksilver S Zuidhorn
12-02-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Sudosa-Desto HS 3 Sporthal Peize Peize
05-03-202218:30 uurExstudiantes HS 1-volleybalvereniging Peize HS 1 Selwerd Groningen
12-03-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Oryx HS 1 Sporthal Peize Peize
19-03-202215:30 uurVeracles HS 2-volleybalvereniging Peize HS 1 Struikhal (RUG) Groningen
26-03-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-VIOS/K HS 1 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
22-01-202214:30 uurDIO/Bedum HS 3-volleybalvereniging Peize HS 1uitgesteld
15-01-202216:30 uurFlash/Veendam HS 1-volleybalvereniging Peize HS 1uitgesteld
11-12-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Animo'68 HS 1uitgesteld
27-11-202118:30 uurVIOS/K HS 1-volleybalvereniging Peize HS 11-3 20-25, 25-15, 17-25, 19-25
20-11-202120:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Veracles HS 23-1 25-19, 25-8, 23-25, 25-17
13-11-202118:30 uurOryx HS 1-volleybalvereniging Peize HS 10-4 13-25, 18-25, 18-25, 23-25
30-10-202114:30 uurSudosa-Desto HS 3-volleybalvereniging Peize HS 13-1 25-22, 25-21, 25-22, 22-25
23-10-202119:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Exstudiantes HS 13-2 25-27, 20-25, 25-21, 25-22, 15-9
16-10-202119:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-De Meeuwen HS 13-1 25-23, 24-26, 25-23, 27-25
09-10-202113:00 uur't Gat van Groningen Donitas HS 2-volleybalvereniging Peize HS 10-4 18-25, 13-25, 14-25, 19-25

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1volleybalvereniging Peize HS 110322615952864
2Animo'68 HS 110322716971876
3Flash/Veendam HS 19312511851750
4COOP Ritola HS 19292314851799
5Exstudiantes HS 18282311787707
6Sudosa-Desto HS 39252017842844
7De Meeuwen HS 110252020935883
8VIOS/K HS 19221819822791
9't Gat van Groningen Donitas HS 210171527842976
10DIO/Bedum HS 310151429854972
11Veracles HS 28121123707771
12Oryx HS 187727628809

 

 

De spelers:

2e klasse

Trainer:  Richard Vondeling &

Gerjan van der Veen

Training: Donderdag 19:30-21:00u

Extra training dinsdag 19:00-20:30

voorheen MA/MB

 

Lucretia Hagenauw
Astrid Kregel
Marian Kregel
Riëtte de Nekker
Sylvia Venema
Lotte van Poppel
Sanne Benes
Rosalie Ijdens
Karlijn ten Brink
Madelief Kremer
Klaudia Stel
Lara Palmer
Marjolein Mellens
Laura Gritter
Karin de Kuyper (tr.)

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendHaulerwijk DS 1-volleybalvereniging Peize DS 1 De Bongerd Haulerwijk
Onbekendvv Rolde DS 3-volleybalvereniging Peize DS 1 De Boerhoorn Rolde
OnbekendSURF DS 1-volleybalvereniging Peize DS 1 De Kamp Vries
29-01-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-S.V.D.B. DS 1 Sporthal Peize Peize
05-02-202219:00 uurV.C.R. DS 1-volleybalvereniging Peize DS 1 De Buddinghof Ruinerwold
12-02-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Rovoc DS 2 Sporthal Peize Peize
05-03-202211:30 uurBetech Olhaco DS 4-volleybalvereniging Peize DS 1 Trasselt Hoogeveen
12-03-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Sudosa-Desto DS 7 Sporthal Peize Peize
19-03-202219:00 uurV.E.B.'98 DS 1-volleybalvereniging Peize DS 1 De Koel Borger
09-04-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-vv Rolde DS 3 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
22-01-202217:30 uurSURF DS 1-volleybalvereniging Peize DS 1uitgesteld
14-01-202219:15 uurHaulerwijk DS 1-volleybalvereniging Peize DS 1uitgesteld
09-12-202120:00 uurvv Rolde DS 3-volleybalvereniging Peize DS 1uitgesteld
20-11-202118:15 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-V.E.B.'98 DS 14-0 25-17, 25-23, 25-18, 25-23
12-11-202120:00 uurSudosa-Desto DS 7-volleybalvereniging Peize DS 14-0 25-15, 25-9, 25-11, 25-14
30-10-202118:00 uurRovoc DS 2-volleybalvereniging Peize DS 14-0 25-19, 25-7, 25-20, 25-15
23-10-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-SURF DS 12-3 25-21, 14-25, 25-18, 18-25, 10-15
16-10-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-V.C.R. DS 11-3 18-25, 25-21, 17-25, 22-25
08-10-202121:15 uurS.V.D.B. DS 1-volleybalvereniging Peize DS 14-0 25-19, 25-16, 25-13, 25-17
02-10-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Betech Olhaco DS 43-1 25-21, 26-24, 19-25, 25-13

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1DIO/Bedum DS 510383011964808
2Smash & Block DS 2103832121004852
3Exstudiantes DS 4833267780630
4Oryx DS 2728226669546
5De Meeuwen DS 110282318909900
6Krathos DS 310242023892911
7Veracles DS 910191726895965
8Kroton DS 47181514632595
9Olympia DS 48161520740778
10Donitas DS 1010161526863916
11SURF DS 210111033779995
12Merna DS 21066357941025