Al 61jr ook voor jou

Dit herenteam bestaat uit 8 gedreven veteranen. Soms is dat toch nog een beetje krap want er wil er wel eens eentje tijdelijk afhaken. Ze kunnen er dan ook nog goed een mannetje bij gebruiken, eventueel ook alleen als trainingslid. Interesse? Train gerust een paar maal gratis en vrijblijvend mee op de donderdagavond, meestal vanaf 20:45h. Je zult je al snel thuis voelen in deze groep als je houdt van een leuke pot ongedwongen volleybal.

 

De spelers:

Trainer: Jos Hermans

 

Training: Donderdags 20:45 - 22:00 of 21:15-22:30*
  * afhankelijk van wedstrijden recreanten
 

Heren 3, 3e klasse

 1 Jos Hermans
 2 Christo Consten
 3 Gert-Jan Kremer
 4 Rinus Lameijer
 5 Edo Visser
 6 Jos Karssies
 7 Henk Bakker
   

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
03-12-202220:00 uurMakelaardij Reilink Vastgoed/Sivoc HS 2-volleybalvereniging Peize HS 3 Vervallen wedstrijd: 1000H3C CJ, Datum: zaterdag 3 december, 20:00, Speellocatie: De Springbok Siddeburen
17-12-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-VCO '72 HS 2 Sporthal Peize Peize
14-01-202317:30 uurKrathos HS 3-volleybalvereniging Peize HS 3 Europahal Hoogezand
21-01-202315:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Donitas HS 11 Sporthal Peize Peize
28-01-202311:00 uurDonitas HS 8-volleybalvereniging Peize HS 3 HGhal (RUG) Groningen
04-02-202319:00 uurVeracles HS 8-volleybalvereniging Peize HS 3 Struikhal (RUG) Groningen
11-02-202314:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Doles HS 2 Sporthal Peize Peize
18-02-202317:00 uurAnnen HS 2-volleybalvereniging Peize HS 3 Lambershal Annen
11-03-202315:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Buitenkamp Bestratingen / Set Uppers HS 5 Sporthal Peize Peize
25-03-202320:00 uurDoles HS 2-volleybalvereniging Peize HS 3 de Borgstee Harkstede
01-04-202317:00 uurVCO '72 HS 2-volleybalvereniging Peize HS 3 De Bast Onstwedde
15-04-202315:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Makelaardij Reilink Vastgoed/Sivoc HS 2 Vervallen wedstrijd: 1000H3C JC, Datum: zaterdag 15 april, 15:15, Speellocatie: Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
18-11-202219:30 uurBuitenkamp Bestratingen / Set Uppers HS 5-volleybalvereniging Peize HS 32-3 17-25, 25-13, 19-25, 25-13, 11-15
12-11-202214:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Annen HS 22-3 25-13, 25-18, 15-25, 17-25, 10-15
29-10-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Veracles HS 84-0 25-8, 25-7, 25-10, 25-13
15-10-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Donitas HS 84-0 25-10, 25-13, 25-9, 25-12
08-10-202211:00 uurDonitas HS 11-volleybalvereniging Peize HS 30-4 7-25, 11-25, 13-25, 15-25
01-10-202215:15 uurvolleybalvereniging Peize HS 3-Krathos HS 34-0 25-6, 25-10, 25-12, 25-8

 

Stand

2e helft

 

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Er is nog geen stand bekend

 

1e helft

  

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Er is nog geen stand bekend

 

De heren worden sinds 2012 gesponsord door Intersport Superstore als shirtsponsor.

 

De spelers:

Promotie klasse

Trainer: Chris de Haan

Training: Donderdags 21-22:30u

 

eam Heren 2  
 1 Robin van den Berg  
 2 Nils van Genne  
 3 Henk-Arjen Heijs  
 4 Harold Helmus  
 5 Erwin Lanting  
 6 Ernst Maring  
 7 Koen Meijer  
 8 Klaas van der Veen  
 9 Simon Voogd  
 10 Leo Wanders  
 11 Anton van Dijk  
 12 Joost Vrieler  
 13 Robin Maring
 
 14 Sander Bunk  

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
10-12-202217:30 uurKroton HS 1-volleybalvereniging Peize HS 2 HGhal (RUG) Groningen
17-12-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Olympia HS 2 Sporthal Peize Peize
13-01-202321:00 uurS.C. Rodenburg HS 1-volleybalvereniging Peize HS 2 Rodenburghal Leek
21-01-202317:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-AFC / FD Tuin & Design HS 1 Sporthal Peize Peize
28-01-202320:00 uurLycurgus HS 5-volleybalvereniging Peize HS 2 Beijum Groningen
11-02-202316:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Exstudiantes HS 2 Sporthal Peize Peize
18-02-202315:00 uurVC058 HS 3-volleybalvereniging Peize HS 2 Sportcomplex Wiarda Leeuwarden
11-03-202317:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Ventilatie Techniek Noord / Set Uppers HS 2 Sporthal Peize Peize
17-03-202321:00 uurMerna HS 1-volleybalvereniging Peize HS 2 Leens Leens
25-03-202317:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Kroton HS 1 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-11-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Merna HS 10-4 18-25, 16-25, 16-25, 14-25
19-11-202218:30 uurVentilatie Techniek Noord / Set Uppers HS 2-volleybalvereniging Peize HS 23-1 25-22, 25-18, 22-25, 25-22
12-11-202216:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-VC058 HS 34-0 25-17, 25-15, 25-9, 25-14
05-11-202214:30 uurExstudiantes HS 2-volleybalvereniging Peize HS 24-0 25-16, 25-19, 25-18, 25-17
29-10-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Tyfoon HS 13-2 23-25, 25-19, 21-25, 25-16, 15-8
15-10-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Lycurgus HS 53-2 22-25, 26-24, 21-25, 25-21, 15-10
07-10-202221:00 uurAFC / FD Tuin & Design HS 1-volleybalvereniging Peize HS 21-3 28-30, 25-21, 23-25, 18-25
01-10-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-S.C. Rodenburg HS 10-4 11-25, 9-25, 20-25, 11-25
15-09-202220:30 uurvc Buitenpost HS 1-volleybalvereniging Peize HS 24-0 25-21, 25-15, 25-23, 25-21

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Smash HS 1832268791698
2Nachtmarkt/Veracles HS 38272311800717
3Emmen'95 HS 29252117843822
4V.S.V. '74 HS 1621179598544
5Sudosa-Desto HS 57171415652663
6Oranje Nassau HS 19171523783868
7Slagerij Wubs Donitas HS 38151320722753
8Olympia HS 18141221695765
9Annen HS 16131114553553
10Bruins Olhaco HS 36111017556579
11Sivoc HS 158714451482

 

 

Er zijn dit jaar 3 recreanten dames groepen die respectievelijk op de dinsdag- de woensdag- en donderdag-avond trainen
De dinsdag en donderdagavond groepen spelen ook een recreantencompetitie verdeeld in 4 klasse niveaus, klik hier voor meer info daarover

 

 

De dinsdagavond groep DR1

Trainer: Gineke Ebbinge

19:00-20:30u

Nicolet Bos
Irma Geersing
Geralda Boonstra
Ineke Gritter
Corinne Beukema
Marion Meijer
Jeanet Timmer
Silvy Fleuren
Lieke Bos

 

 


 

 

 

 

 

Wedstrijden DR1

 2022/2023

Datum Tijdstip Teams Plaats
Dinsdag 25-10 19:00 VV Peize1 – SVDB3 Peize
Dinsdag 01-11 19:00  VV Peize1 - DIO Peize
Dinsdag 22-11 21:00  Surf1 – VV Peize1 Vries
Woensdag 30-11 19:30 SVZ2 – VV Peize 1 Zeijen
Maandag 12-12  19:45 GSV Statera – VV Peize 1 Nieuw-Roden
Dinsdag 20-12 19:00 VV Peize1 – Surf1 Peize
Dinsdag 17-01 19:00  VV Peize1 – Rovoc1 Peize
Vrijdag 27-01 21:15 SVDB3 – VV Peize1 Rolde
Dinsdag 14-02  19:00 VV Peize1 – GSV Statera Peize
Dinsdag 21-02 19:00 VV Peize1 – SVZ2 Peize
Maandag 06-03 20:15 Rovoc1 – VV Peize Roden
Woensdag 29-03 20:00 DIO – VV Peize1 Oosterwolde

 

De woensdagavond groep DR3

Trainer: Agnes Magermans

19:30-20:45u

Geertje Bos
Jantje Emmens
Diny Speelman
Janny Stroetinga
Alie Tooms
Warna Schuiling
Gea Venema
Kinie Kregel
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De donderdagavond groep DR2

Trainer: Agnes Magermans

19:30-20:45u

 
Hannie Suurd
Anneke Stevens
Mannie Hartlief
Hendrike Maier
Rianne Huisinga
Martine Oldenkamp
Marjanne van Heel
Hanna Wietzes-Pragt
José Bouwma
Lieke Damhuis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijden DR2

 2022/2023

Dag datum tijd uit/thuis club
woensdag 28/9 20:00 uit  smash 5
maandag 24/10 20:15 uit rovoc 2
donderdag 17/11 19:30 thuis omnigym
donderdag 8/12 19:30 thuis yde
donderdag 19/1 19:30 thuis ritola
donderdag 16/2 19:30 thuis smash 5
dinsdag 7/3 20:00 uit ritola
donderdag 30/3 19:30 thuis rovoc 2
maandag 17/4 20:00 uit yde 
woensdag 17/5 21:00 uit omnigym 

 

      Shirtsponsor:

 

Dit team komt uit in de Derde divisie

 Trainer: Henk Draaisma

Training: Donderdags 21-22:30u

De spelers:

 

  Heren 1
1 Alfons Boven 
2 Auke Beuting
3 Roelof Consten
4 Marc Timmerman
5 Maarten Nijenhuis
6 Niels van Gelderen
7 Rutger Dwarshuis
8 Gerjan van der Veen
9 Richard Vondeling
10 Michiel Katoele
11 Peter van Houdt
12 Jos Hilbrands
13 Peter Muis
14 Arnold Rossing (tr.)
15 Jorrit Steenbeek (tr.)

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
03-12-202218:00 uurOryx HS 1-volleybalvereniging Peize HS 1 Selwerd Groningen
17-12-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Animo'68 HS 1 Sporthal Peize Peize
14-01-202316:45 uurDIO Bedum HS 3-volleybalvereniging Peize HS 1 De Beemden Bedum
21-01-202319:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Lycurgus HS 4 Sporthal Peize Peize
28-01-202318:00 uur't Gat van Groningen Donitas HS 2-volleybalvereniging Peize HS 1 Struikhal (RUG) Groningen
04-02-202313:00 uurVeracles HS 2-volleybalvereniging Peize HS 1 Struikhal (RUG) Groningen
11-02-202318:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-VC058 HS 1 Sporthal Peize Peize
18-02-202318:30 uurVIOS/K HS 1-volleybalvereniging Peize HS 1 Duurswoldhal Slochteren
11-03-202319:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-EP De Treffer / Set Uppers HS 1 Sporthal Peize Peize
18-03-202316:45 uurDIO Bedum HS 2-volleybalvereniging Peize HS 1 De Beemden Bedum

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-11-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-DIO Bedum HS 24-0 26-24, 25-21, 25-16, 25-20
19-11-202220:30 uurEP De Treffer / Set Uppers HS 1-volleybalvereniging Peize HS 11-3 18-25, 25-22, 16-25, 20-25
12-11-202218:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-VIOS/K HS 13-2 21-25, 25-18, 20-25, 25-19, 15-8
29-10-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Veracles HS 23-1 25-20, 25-10, 25-15, 21-25
22-10-202219:00 uurVC058 HS 1-volleybalvereniging Peize HS 11-3 22-25, 25-17, 19-25, 18-25
15-10-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-'t Gat van Groningen Donitas HS 23-1 25-12, 23-25, 25-18, 25-22
08-10-202218:00 uurLycurgus HS 4-volleybalvereniging Peize HS 12-3 25-23, 14-25, 23-25, 29-27, 8-15
01-10-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-DIO Bedum HS 31-3 22-25, 25-14, 13-25, 23-25
17-09-202216:30 uurFlash/Veendam HS 1-volleybalvereniging Peize HS 12-3 25-23, 25-17, 22-25, 11-25, 11-15

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Animo'68 HS 19322812923834
2volleybalvereniging Peize HS 19312613893768
3VIOS/K HS 18272212775692
4Flash/Veendam HS 19272216859807
5DIO Bedum HS 38262012745667
6DIO Bedum HS 28171715719710
7Lycurgus HS 4616189606559
8't Gat van Groningen Donitas HS 28151421713781
9VC058 HS 1610916530576
10Oryx HS 179821604677
11EP De Treffer / Set Uppers HS 198830709898
12Veracles HS 277722576683

 

 

De spelers:

 3e klasse

Trainer: Gerjan van der Veen &

Richard Vondeling

Training: Donderdags 19:30-20:45u

 

Klaudia

Merle

Jasmin

Inge

Elise

Laura

Vera

Mare

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
06-12-202219:30 uurVc Grijpskerk // Brilmode Zuidhorn DS 4-volleybalvereniging Peize DS 2 Bokkediek Grijpskerk
10-12-202219:30 uurKroton DS 6-volleybalvereniging Peize DS 2 HGhal (RUG) Groningen
17-12-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Olympia DS 6 Sporthal Peize Peize
14-01-202312:15 uurDIO Bedum DS 6-volleybalvereniging Peize DS 2 De Beemden Bedum
21-01-202319:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Krathos DS 5 Sporthal Peize Peize
28-01-202313:00 uurDonitas DS 13-volleybalvereniging Peize DS 2 HGhal (RUG) Groningen
04-02-202317:00 uurVeracles DS 11-volleybalvereniging Peize DS 2 Koos Duppen hal (RUG) Groningen
11-02-202318:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-A.P.S.A.Z. DS 2 Sporthal Peize Peize
16-02-202319:30 uurLycurgus DS 10-volleybalvereniging Peize DS 2 Selwerd Groningen
11-03-202319:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Vc Grijpskerk // Brilmode Zuidhorn DS 4 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-11-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Bruins Installatie / Set Uppers DS 63-1 25-10, 25-7, 23-25, 25-11
12-11-202218:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Lycurgus DS 104-0 25-17, 25-6, 25-16, 25-20
01-11-202219:45 uurA.P.S.A.Z. DS 2-volleybalvereniging Peize DS 20-4 15-25, 21-25, 16-25, 23-25
29-10-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Veracles DS 114-0 25-10, 27-25, 25-17, 25-17
15-10-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Donitas DS 134-0 28-26, 25-14, 25-21, 25-20
08-10-202219:30 uurKrathos DS 5-volleybalvereniging Peize DS 24-0 25-12, 25-16, 25-16, 28-26
01-10-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-DIO Bedum DS 64-0 25-20, 25-13, 25-13, 25-11
17-09-202214:00 uurS.C. Rodenburg DS 2-volleybalvereniging Peize DS 22-3 25-21, 13-25, 25-14, 14-25, 11-15

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VIOS/R DS 1838302790542
2Wesseling DOK DS 5834276805618
3Smash DS 48282310763640
4N.A.S. DS 19211721783792
5Sudosa-Desto DS 98191618720744
6Fama DS 38181518730761
7Peelermarke DS 28171419685730
8DIO Volleybal Oosterwolde DS 29171523796828
9VIOS/R DS 29161424769879
10vv Rolde DS 49151324759849
11AFC DS 17141217575674
12S.V.W. DS 153317375493