Al 60jr ook voor jou

 

 

De spelers:

2e klasse

Trainer:  Rutger Dwarshuis

Training: Donderdag 19:30-21:00u

 

Elles de Blécourt
Lucretia Hagenauw
Astrid Kregel
Marian Kregel
Riëtte de Nekker
Sylvia Venema
Karin de Kuyper
Lotte van Poppel
Susanne IJdens

 

Programma

Vervallen: : Kroton DS 3 - volleybalvereniging Peize DS 1Vervallen wedstrijd: 1000D2C AE, Datum: , Speellocatie: HGhal (RUG), Blauwborgje 16 , 9747AC Groningen Vervallen: : Mambo Beach Club/Set Uppers DS 2 - volleybalvereniging Peize DS 1Vervallen wedstrijd: 1000D2C CE, Datum: , Speellocatie: Eextahal, Plantsoenlaan 19 , 9679HA Scheemda Vervallen: : volleybalvereniging Peize DS 1 - Exstudiantes DS 4Vervallen wedstrijd: 1000D2C ED, Datum: , Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize Vervallen: : volleybalvereniging Peize DS 1 - SURF DS 1Vervallen wedstrijd: 1000D2C EG, Datum: , Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize Vervallen: : volleybalvereniging Peize DS 1 - Oranje Nassau DS 5Vervallen wedstrijd: 1000D2C EL, Datum: , Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize Vervallen: : VIOS/K DS 3 - volleybalvereniging Peize DS 1Vervallen wedstrijd: 1000D2C FE, Datum: , Speellocatie: Duurswoldhal, Slochterveldweg 1 , 9621TD Slochteren Vervallen: : Krathos DS 3 - volleybalvereniging Peize DS 1Vervallen wedstrijd: 1000D2C HE, Datum: , Speellocatie: Europahal, Nieuweweg 6 , 9603BM Hoogezand Vervallen: : Oranje Nassau DS 5 - volleybalvereniging Peize DS 1Vervallen wedstrijd: 1000D2C LE, Datum: , Speellocatie: De Brug, Donderslaan 161 , 9728KX Groningen
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats

 

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 1000D2C EI, Datum: zaterdag 10 april, 17:00, Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize Vervallen wedstrijd: 1000D2C JE, Datum: zaterdag 27 maart, 15:30, Speellocatie: De Hullen, Ceintuurbaan Zuid 6 , 9301HX Roden Vervallen wedstrijd: 1000D2C EK, Datum: zaterdag 20 maart, 17:00, Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize Vervallen wedstrijd: 1000D2C EB, Datum: zaterdag 6 maart, 17:00, Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize Vervallen wedstrijd: 1000D2C IE, Datum: zaterdag 12 december, 16:00, Speellocatie: De Bam, Bamshorn 2 , 9751BX Haren GN Vervallen wedstrijd: 1000D2C EJ, Datum: zaterdag 28 november, 17:00, Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize Vervallen wedstrijd: 1000D2C KE, Datum: zaterdag 21 november, 16:30, Speellocatie: Beijum, Amkemaheerd 293 , 9736BV Groningen Vervallen wedstrijd: 1000D2C EA, Datum: zaterdag 14 november, 17:00, Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize Vervallen wedstrijd: 1000D2C BE, Datum: zaterdag 7 november, 15:00, Speellocatie: Koos Duppen hal (RUG), Blauwborgje 16 , 9747AC Groningen Vervallen wedstrijd: 1000D2C EC, Datum: zaterdag 31 oktober, 17:00, Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-04-202117:00 uur
27-03-202115:30 uur
20-03-202117:00 uur
06-03-202117:00 uur
12-12-202016:00 uur
28-11-202017:00 uur
21-11-202016:30 uur
14-11-202017:00 uur
07-11-202015:00 uur
31-10-202017:00 uur

 

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. Sivoc DS 1416
2. Oranje Nassau DS 4315
3. Merna DS 1415
4. Donitas DS 9413
5. Voklubol DS 1312
6. Veracles DS 729
7. De Meeuwen DS 246
8. Oryx DS 345
9. Exstudiantes DS 524
10. Rovoc DS 232
11. DIO/Bedum DS 442
12. vv Trias DS 331