Al 61jr ook voor jou

 

 

De spelers:

2e klasse

Trainer:  Richard Vondeling &

Gerjan van der Veen

Training: Donderdag 19:30-21:00u

Extra training dinsdag 19:00-20:30

voorheen MA/MB

 

Lucretia Visser
Astrid Kregel
Marian Kregel
Sylvia Venema
Lotte van Poppel
Rosalie Ijdens
Karlijn ten Brink
Madelief Kremer
Marjolein Mellens
Roos van Eeden
Karin de Kuyper (tr.)

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
07-10-202220:30 uurWIK Bovensmilde DS 1-volleybalvereniging Peize DS 1 De Spil Bovensmilde
15-10-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Peelermarke DS 1 Sporthal Peize Peize
29-10-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-S.G.O. DS 1 Sporthal Peize Peize
03-11-202220:15 uurRovoc DS 2-volleybalvereniging Peize DS 1 De Hullen Roden
12-11-202216:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Stentor DS 2 Sporthal Peize Peize
18-11-202221:00 uurSmash DS 3-volleybalvereniging Peize DS 1 Drenthehal Beilen
26-11-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Haulerwijk DS 1 Sporthal Peize Peize
17-12-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Ritola DS 3 Sporthal Peize Peize
11-01-202320:00 uurZuvoc DS 1-volleybalvereniging Peize DS 1 MFC Noordsuythoeve Noordbroek
21-01-202317:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-WIK Bovensmilde DS 1 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
29-09-202219:30 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Zuvoc DS 14-0 25-18, 25-18, 25-15, 25-18
16-09-202221:30 uurFama DS 2-volleybalvereniging Peize DS 10-4 17-25, 20-25, 18-25, 14-25

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1DOS DS 12971202139
2Volco DS 42971199142
3Quinto DS 12544176165
4En Bloc DS 22544168171
5Sleen DS 32544166186
6Thriantha DS 32544163185
7Side-Out DS 32445179205
8V.E.B.'98 DS 12435162167
9Thriantha DS 22435161180
10SSS/E DS 22336192197
11O.S.R. DS 211139098
12Vonk/Coevorden DS 311137699