Al 61jr ook voor jou

 

 

De spelers:

2e klasse

Trainer:  Richard Vondeling &

Gerjan van der Veen

Training: Donderdag 19:30-21:00u

Extra training dinsdag 19:00-20:30

voorheen MA/MB

 

Lucretia Hagenauw
Astrid Kregel
Marian Kregel
Sylvia Venema
Lotte van Poppel
Sanne Benes
Rosalie Ijdens
Karlijn ten Brink
Madelief Kremer
Klaudia Stel
Marjolein Mellens
Laura Gritter
Karin de Kuyper (tr.)

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendSURF DS 1-volleybalvereniging Peize DS 1 Vervallen wedstrijd: 1000D2G LK, Datum: , Speellocatie: De Kamp Vries

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
20-04-202219:45 uurHaulerwijk DS 1-volleybalvereniging Peize DS 11-3 22-25, 12-25, 15-25, 25-21
14-04-202219:30 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Rovoc DS 23-2 25-17, 27-25, 24-26, 19-25, 15-7
09-04-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-vv Rolde DS 34-0 25-23, 25-21, 25-23, 25-14
24-03-202220:00 uurvv Rolde DS 3-volleybalvereniging Peize DS 12-3 20-25, 25-17, 17-25, 25-23, 9-15
19-03-202219:00 uurV.E.B.'98 DS 1-volleybalvereniging Peize DS 11-3 11-25, 25-14, 18-25, 15-25
12-03-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Sudosa-Desto DS 71-3 19-25, 25-20, 20-25, 14-25
05-03-202211:30 uurBetech Olhaco DS 4-volleybalvereniging Peize DS 13-1 25-18, 25-20, 25-14, 13-25
12-02-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-Rovoc DS 2uitgesteld
05-02-202219:00 uurV.C.R. DS 1-volleybalvereniging Peize DS 14-0 25-15, 25-18, 25-14, 25-19
29-01-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 1-S.V.D.B. DS 10-4 17-25, 14-25, 15-25, 23-25

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1S.V.D.B. DS 114625071393944
2Sudosa-Desto DS 71661501715561266
3Rovoc DS 21651422615201375
4SURF DS 11341352112081137
5Betech Olhaco DS 41442332412741236
6V.C.R. DS 11748403115761484
7volleybalvereniging Peize DS 11734294214141564
8Haulerwijk DS 11722195113571652
9vv Rolde DS 31416144410931381
10V.E.B.'98 DS 11813126113671719