Al 61jr ook voor jou

 

 

De spelers:

 3e klasse

Trainer: Gerjan van der Veen &

Richard Vondeling

Training: Donderdags 19:30-20:45u

 

Klaudia

Merle

Jasmin

Inge

Elise

Laura

Vera

Mare

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
06-12-202219:30 uurVc Grijpskerk // Brilmode Zuidhorn DS 4-volleybalvereniging Peize DS 2 Bokkediek Grijpskerk
10-12-202219:30 uurKroton DS 6-volleybalvereniging Peize DS 2 HGhal (RUG) Groningen
17-12-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Olympia DS 6 Sporthal Peize Peize
14-01-202312:15 uurDIO Bedum DS 6-volleybalvereniging Peize DS 2 De Beemden Bedum
21-01-202319:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Krathos DS 5 Sporthal Peize Peize
28-01-202313:00 uurDonitas DS 13-volleybalvereniging Peize DS 2 HGhal (RUG) Groningen
04-02-202317:00 uurVeracles DS 11-volleybalvereniging Peize DS 2 Koos Duppen hal (RUG) Groningen
11-02-202318:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-A.P.S.A.Z. DS 2 Sporthal Peize Peize
16-02-202319:30 uurLycurgus DS 10-volleybalvereniging Peize DS 2 Selwerd Groningen
11-03-202319:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Vc Grijpskerk // Brilmode Zuidhorn DS 4 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-11-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Bruins Installatie / Set Uppers DS 63-1 25-10, 25-7, 23-25, 25-11
12-11-202218:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Lycurgus DS 104-0 25-17, 25-6, 25-16, 25-20
01-11-202219:45 uurA.P.S.A.Z. DS 2-volleybalvereniging Peize DS 20-4 15-25, 21-25, 16-25, 23-25
29-10-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Veracles DS 114-0 25-10, 27-25, 25-17, 25-17
15-10-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-Donitas DS 134-0 28-26, 25-14, 25-21, 25-20
08-10-202219:30 uurKrathos DS 5-volleybalvereniging Peize DS 24-0 25-12, 25-16, 25-16, 28-26
01-10-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2-DIO Bedum DS 64-0 25-20, 25-13, 25-13, 25-11
17-09-202214:00 uurS.C. Rodenburg DS 2-volleybalvereniging Peize DS 22-3 25-21, 13-25, 25-14, 14-25, 11-15

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VIOS/R DS 1838302790542
2Wesseling DOK DS 5834276805618
3Smash DS 48282310763640
4N.A.S. DS 19211721783792
5Sudosa-Desto DS 98191618720744
6Fama DS 38181518730761
7Peelermarke DS 28171419685730
8DIO Volleybal Oosterwolde DS 29171523796828
9VIOS/R DS 29161424769879
10vv Rolde DS 49151324759849
11AFC DS 17141217575674
12S.V.W. DS 153317375493