Ook voor jou

 

 

De spelers:

 3e kl

Trainer: Watze Zwaagman

Linda Dijksterhuis
Henriette Johannes
Alied Kremer
Diana van der Molen
Carla Schambach
Rita Schuurman
Sybrich Wijngaarden
Kinie Kregel
Nina Poiësz
 

 

Programma

Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3C CK, Datum: zaterdag 4 april, 17:30, Speellocatie: De Meeden, Burg van Barneveldweg 23 b, 9831RD Aduard Vervallen:Vervallen wedstrijd: 1000D3C KB, Datum: zaterdag 18 april, 19:00, Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
04-04-202017:30 uur SV Aduard DS 2 - volleybalvereniging Peize DS 2
18-04-202019:00 uur volleybalvereniging Peize DS 2 - Sivoc DS 2

 

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 1000D3C EK, Datum: zaterdag 21 maart, 12:30, Speellocatie: De Brug, Donderslaan 161 , 9728KX Groningen Vervallen wedstrijd: 1000D3C KF, Datum: zaterdag 14 maart, 19:00, Speellocatie: Sporthal Peize, Hereweg 1 A, 9321CL Peize
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
21-03-202012:30 uur
14-03-202019:00 uur
05-03-202019:15 uurDES DS 1 - volleybalvereniging Peize DS 24-0 25-14, 25-10, 25-20, 25-20
29-02-202013:30 uurKroton DS 6 - volleybalvereniging Peize DS 24-0 25-11, 25-16, 25-13, 25-10
08-02-202017:30 uurvolleybalvereniging Peize DS 2 - Ritola DS 32-2 17-25, 25-9, 19-25, 25-14
01-02-202020:00 uurDonitas DS 13 - volleybalvereniging Peize DS 24-0 25-15, 25-15, 25-16, 25-22
18-01-202014:30 uurOranje Nassau DS 11 - volleybalvereniging Peize DS 24-0 25-18, 25-11, 25-20, 27-25
11-01-202018:00 uurvolleybalvereniging Peize DS 2 - Oryx DS 41-3 22-25, 25-15, 23-25, 20-25
14-12-201918:30 uurvolleybalvereniging Peize DS 2 - SV Aduard DS 24-0 26-24, 25-20, 25-9, 25-21
30-11-201917:30 uurvolleybalvereniging Peize DS 2 - Oranje Nassau DS 103-1 25-13, 25-17, 23-25, 25-12

 

Stand

TeamWedstrijdenPunten
1. Zuvoc DS 11758
2. vv Trias DS 41542
3. Doles DS 21535
4. Oranje Nassau DS 91636
5. Oryx DS 51532
6. Lycurgus DS 81531
7. Abiant/Set Uppers DS 41527
8. G.A.V. Unitas DS 11626
9. Krathos DS 41420
10. Oranje Nassau DS 131621
11. LSV DS 31612