Al 60jr ook voor jou

 

Dit team komt uit in de Derde divisie

 Trainer: Henk Draaisma

Training: Donderdags 21-22:30u

De spelers:

 

  Heren 1
1 Alfons Boven 
2 Auke Beuting
3 Roelof Consten
4 Marc Timmerman
5 Maarten Nijenhuis
6 Niels van Gelderen
7 Rutger Dwarshuis
8 Gerjan van der Veen
9 Richard Vondeling
10 Michiel Katoele
11 Peter van Houdt
12 Jos Hilbrands
13 Peter Muis
14 Arnold Rossing (tr.)
15 Jorrit Steenbeek (tr.)

 

 

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendFlash/Veendam HS 1-volleybalvereniging Peize HS 1 Parkstadhal Veendam
Onbekendvolleybalvereniging Peize HS 1-Animo'68 HS 1 Sporthal Peize Peize
OnbekendDIO/Bedum HS 3-volleybalvereniging Peize HS 1 De Beemden Bedum
29-01-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-'t Gat van Groningen Donitas HS 2 Sporthal Peize Peize
05-02-202220:00 uurDe Meeuwen HS 1-volleybalvereniging Peize HS 1 Quicksilver S Zuidhorn
12-02-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Sudosa-Desto HS 3 Sporthal Peize Peize
05-03-202218:30 uurExstudiantes HS 1-volleybalvereniging Peize HS 1 Selwerd Groningen
12-03-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Oryx HS 1 Sporthal Peize Peize
19-03-202215:30 uurVeracles HS 2-volleybalvereniging Peize HS 1 Struikhal (RUG) Groningen
26-03-202219:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-VIOS/K HS 1 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
22-01-202214:30 uurDIO/Bedum HS 3-volleybalvereniging Peize HS 1uitgesteld
15-01-202216:30 uurFlash/Veendam HS 1-volleybalvereniging Peize HS 1uitgesteld
11-12-202117:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Animo'68 HS 1uitgesteld
27-11-202118:30 uurVIOS/K HS 1-volleybalvereniging Peize HS 11-3 20-25, 25-15, 17-25, 19-25
20-11-202120:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Veracles HS 23-1 25-19, 25-8, 23-25, 25-17
13-11-202118:30 uurOryx HS 1-volleybalvereniging Peize HS 10-4 13-25, 18-25, 18-25, 23-25
30-10-202114:30 uurSudosa-Desto HS 3-volleybalvereniging Peize HS 13-1 25-22, 25-21, 25-22, 22-25
23-10-202119:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-Exstudiantes HS 13-2 25-27, 20-25, 25-21, 25-22, 15-9
16-10-202119:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 1-De Meeuwen HS 13-1 25-23, 24-26, 25-23, 27-25
09-10-202113:00 uur't Gat van Groningen Donitas HS 2-volleybalvereniging Peize HS 10-4 18-25, 13-25, 14-25, 19-25

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1volleybalvereniging Peize HS 110322615952864
2Animo'68 HS 110322716971876
3Flash/Veendam HS 19312511851750
4COOP Ritola HS 19292314851799
5Exstudiantes HS 18282311787707
6Sudosa-Desto HS 39252017842844
7De Meeuwen HS 110252020935883
8VIOS/K HS 19221819822791
9't Gat van Groningen Donitas HS 210171527842976
10DIO/Bedum HS 310151429854972
11Veracles HS 28121123707771
12Oryx HS 187727628809