Al 61jr ook voor jou

De heren worden sinds 2012 gesponsord door Intersport Superstore als shirtsponsor.

 

De spelers:

Promotie klasse

Trainer: Chris de Haan

Training: Donderdags 21-22:30u

 

eam Heren 2  
 1 Robin van den Berg  
 2 Nils van Genne  
 3 Henk-Arjen Heijs  
 4 Harold Helmus  
 5 Erwin Lanting  
 6 Ernst Maring  
 7 Koen Meijer  
 8 Klaas van der Veen  
 9 Simon Voogd  
 10 Leo Wanders  
 11 Anton van Dijk  
 12 Joost Vrieler  
 13 Robin Maring
 
 14 Sander Bunk  

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
10-12-202217:30 uurKroton HS 1-volleybalvereniging Peize HS 2 HGhal (RUG) Groningen
17-12-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Olympia HS 2 Sporthal Peize Peize
13-01-202321:00 uurS.C. Rodenburg HS 1-volleybalvereniging Peize HS 2 Rodenburghal Leek
21-01-202317:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-AFC / FD Tuin & Design HS 1 Sporthal Peize Peize
28-01-202320:00 uurLycurgus HS 5-volleybalvereniging Peize HS 2 Beijum Groningen
11-02-202316:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Exstudiantes HS 2 Sporthal Peize Peize
18-02-202315:00 uurVC058 HS 3-volleybalvereniging Peize HS 2 Sportcomplex Wiarda Leeuwarden
11-03-202317:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Ventilatie Techniek Noord / Set Uppers HS 2 Sporthal Peize Peize
17-03-202321:00 uurMerna HS 1-volleybalvereniging Peize HS 2 Leens Leens
25-03-202317:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Kroton HS 1 Sporthal Peize Peize

 

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-11-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Merna HS 10-4 18-25, 16-25, 16-25, 14-25
19-11-202218:30 uurVentilatie Techniek Noord / Set Uppers HS 2-volleybalvereniging Peize HS 23-1 25-22, 25-18, 22-25, 25-22
12-11-202216:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-VC058 HS 34-0 25-17, 25-15, 25-9, 25-14
05-11-202214:30 uurExstudiantes HS 2-volleybalvereniging Peize HS 24-0 25-16, 25-19, 25-18, 25-17
29-10-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Tyfoon HS 13-2 23-25, 25-19, 21-25, 25-16, 15-8
15-10-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-Lycurgus HS 53-2 22-25, 26-24, 21-25, 25-21, 15-10
07-10-202221:00 uurAFC / FD Tuin & Design HS 1-volleybalvereniging Peize HS 21-3 28-30, 25-21, 23-25, 18-25
01-10-202217:00 uurvolleybalvereniging Peize HS 2-S.C. Rodenburg HS 10-4 11-25, 9-25, 20-25, 11-25
15-09-202220:30 uurvc Buitenpost HS 1-volleybalvereniging Peize HS 24-0 25-21, 25-15, 25-23, 25-21

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Smash HS 1832268791698
2Nachtmarkt/Veracles HS 38272311800717
3Emmen'95 HS 29252117843822
4V.S.V. '74 HS 1621179598544
5Sudosa-Desto HS 57171415652663
6Oranje Nassau HS 19171523783868
7Slagerij Wubs Donitas HS 38151320722753
8Olympia HS 18141221695765
9Annen HS 16131114553553
10Bruins Olhaco HS 36111017556579
11Sivoc HS 158714451482