Ook voor jou

Er zijn dit jaar 3 recreanten dames groepen die respectievelijk op de dinsdag- de woensdag- en donderdag-avond trainen
De dinsdag en donderdagavond groepen spelen ook een recreantencompetitie verdeeld in 4 klasse niveaus, klik hier voor meer info daarover

 

 

De dinsdagavond groep DR1

Trainer: Gineke Ebbinge

Nicolet Bos
Irma Geersing
Geralda Boonstra
Ineke Gritter
Greetje Palmer
Annie v/d Velde
Corinne Beukema
Annemarie Brink
Marion Meijer
Jeanet Timmer

 

 


 

 

 

 

Wedstrijden DR1

 

VV Peize - Rovoc 1 di 17-9-2019 19.15 thuis
VV Peize 1 - Smash Eelde di 15-10-2019 19.15 thuis
GSV Statera - VV Peize 1 ma 4/11/2019 19.45 De Poolster, Zevenhuisterweg 3, Nieuw-Roden
VV Peize 1 - HH Combi di 12/11/2019 19.15 thuis
Smash Eelde- VV Peize 1 ma 9/12/2019 20.45 Gymzaal de Kooi, Kooistukken 84, Eelde
VV Peize- Smash 3 di  14-1-2020 19.15 thuis
HH Combi 1- VV Peize 1 woe 5/2/2020 19.45 Dorpshuis 't Hoaler Hoes,Stengelinstr.18, Hooghalen
VV Peize 1 - GSV Statera di 11/2/2020 19.15 thuis
SV Annen - VV Peize 1 ma 24-2-2020 20.3 Burgemeester  Lambershal,  Kruisakker 40, Annen
Rovoc 1 - VV Peize 1 ma 9/3/2020 20.15 Sporthal de Hullen, Ceintuurbaan Zuid 7, Roden
VV Peize 1 - SV Annen di 17-3-2020 19.15 thuis
Smash 3 - VV Peize 1 woe 15-4-2020 20 Drenthehal, Eursingerweg 1, Beilen

 

 

De woensdagavond groep DR3

Trainer: Agnes Magermans

Geertje Bos
Jantje Emmens
Rika van der Heide
Diny Speelman
Janny Stroetinga
Alie Tooms
Warna Schuiling
Gea Venema
Diny Bezema
José Bouwma
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De donderdagavond groep DR2

Trainer: Agnes Magermans

Alie Wiegman
Hannie Suurd
Anneke Stevens
Lidwien Langeslag
Inez de Kuyper
Mannie Hartlief
Mary Geel
Geesje Boelens
Hendrike Maier
Rianne Huisinga
Martine Oldenkamp
Marjanne van Heel
Hanna Wietzes-Pragt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijden DR2

 

Datum Tijd Team thuis Team uit Zaal Adres
do 3-10-2019 19:30 Peize 2 Surf 1 Sporthal Peize  
do 17-10-2019 19:30 Peize 2 A.S. Exstudiantes Sporthal Peize  
wo 6-11-2019 21:30 Peelermarke 2 Peize 2 Sporthal Peelo Scharmbarg 31, Assen
do 14-11-2019 19:30 Peize 2 Animo 4 Sporthal Peize  
di 21-11-2019 19:30 Peize 2 Zonnereep 1 Sporthal Peize  
wo 18-12-2019 20:30 VEB'98 Peize 2 Sporthal De Koel Molenstraat 5, Borger
di 14-01-2020 19:30 Zonnereep 1 Peize 2  De Kluut Hendrik v. Boeijenlaan 5, Assen
do 23-01-2020 19:30 Peize 2 Peelermarke 2 Sporthal Peize  
di 11-02-2020 19:00 Animo 4 Peize 2 Sporthal Peelo Scharmbarg 31, Assen
do 27-02-2020 20:00 A.S. Exstudiantes Peize 2 Gymzaal Semmelweisstraat Semmelweisstraat 6, Groningen
do 26-03-2020 19:30 Peize 2 VEB'98 Sporthal Peize  
di 2104-2020 20:45 Surf 1 Peize 2 sporthal De Kamp Oosterkampen 1, Vries