21 februari 2024

Nieuws

Op de drie velden in de sporthal van Beyum werd nog volop gespeeld toen we daar zaterdag 7 Oktober rond 16:30u arriveerden. Ons eerste heren team was nog bezig met een spannende 4e set die ze echter met 2 punten verschil zouden verliezen.  We hadden helaas geen tijd om hen aan te moedigen voor een beter verloop. We moesten ons immers voorbereiden op onze eigen strijd tegen Lycurgus. Dat zou weleens niet mee kunnen vallen met een onvolledig team.

Van de op papier 21 ingeschreven leden waren er vandaag slechts 5 fit genoeg en beschikbaar om te spelen, tja van papier moet je het niet hebben! Tegenwoordig is het in onze klasse ook mogelijk om wedstrijden met een mannetje minder te spelen daarom laten wij veteranen zich nog even niet uit het veld slaan. In tegendeel, we buigen zo'n vermeend nadeel natuurlijk om in een voordeel. Ten eerste wordt je nu meteen al onderschat, ten tweede is voor ieder individu in ons team duidelijk dat er meteen een tandje bij moet en ten derde kunnen we de tegenstander laten doldraaien van ons snellere doordraaien..


Na het inspelen en serveren over en weer begonnen we aan deze heroïsche opgave. De openstaande buitendeuren hadden niet kunnen vermijden dat we moesten spelen onder subtropische omstandigheden. Het publiek op de  tribunes zorgde voor tumultueus rumoer en ook al was dat misschien meer gericht op de velden naast ons, wij trokken ons er lekker aan op. Onze aanvallers sloegen putjes in de vloer bij de tegenstander en we serveerden kanonskogels waar de opponent geen raad mee wist. Af en toe leek het wel alsof er iemand als een kogelvis uit elkaar spatte met veel nattigheid op de vloer als gevolg. Dat zorgde voor de nodige dweilsessies die voor enkelen onder ons welkom waren om wat op adem te kunnen komen.

Er zijn stemmen binnen het team om de vijand vooraf al te intimideren met het instuderen van een haka.  Een enkeling lijkt dit ook al te praktiseren bij de uitvoering van een aanval zo blijkt als er een opname van wordt gemaakt.. Dit is vooralsnog niet nodig gezien het glansrijke eindresultaat van vandaag: 0-4 en dus 5 punten en een tegenstander in tranen tegenover ons als veteranen.

H3

20231007 18000120231007 172423Smash20231007 175607smash

Volleybal Peize zoekt komend seizoen weer speelsters voor dames 2e en 1e klasse (wellicht promotieklasse) en ook spelers voor heren 3e klasse, promotieklasse en 2e divisie. Gezellige kleine club vlakbij Groningen. Mail: tc@volleybalpeize.nl
Zeven fitte volleyballers lazen tegenstanders de les. 1 brak een sleutelbeen, toen waren er nog zes. Zes fitte volleyballers gingen opponenten vermetel te lijf. 1 kreeg maagproblemen, toen waren er nog vijf. Vijf fitte volleyballers wonnen nog...
De kans is groot dat ook jij voor Kerstmis nog iets online gaat kopen. Kerstcadeaus uiteraard, maar ook je boodschappen, een nieuwe zorgverzekering of een nieuwe outfit. Vergeet dan niet te SponsorKlikken en VolleybalPeize daarmee Gratis te...
Het is zover je kunt je opgeven voor het White Christmas mixtoernooi voorheen beter bekend als het jaarlijkse oliebollentoernooi en dit keer georganiseerd door dames recreanten 1. Klik hier voor het inschrijfformulier met meer info
De dikke regendruppels kletterden neer op het vehikel waarin wij ons op de vroege ochtend van 11 november trachten te transporten naar de opponenten van vandaag. Ondanks het slechte weer had de chauffeur ons stipt op het vooraf gegeven tijdstip,...
Lees wat onze voorzitter te vertellen heeft over onze vereniging in De Krant: PEIZE – Voorzitter Alfons Boven van de volleybalvereniging is er duidelijk over. ‘We zijn een bloeiende vereniging met 155 leden. Drie seniorenteams heren, 2 damesteams,...
Afgelopen zaterdag stond de wedstrijddag van Volleybal Peize een beetje in het teken van de scheidsrechters. Om wedstrijden te kunnen spelen zijn zij immers van onschatbare waarde, voor wedstrijden van de jeugd tot in de seniorendivisies. Volleybal...
Op de drie velden in de sporthal van Beyum werd nog volop gespeeld toen we daar zaterdag 7 Oktober rond 16:30u arriveerden. Ons eerste heren team was nog bezig met een spannende 4e set die ze echter met 2 punten verschil zouden verliezen. We hadden...
Op zaterdag 14 oktober organiseert heren 1 een pub quiz in de kantine van de sporthal. Aanvang is 21.30, ter plekke zullen we teams maken dus opgeven is niet nodig. Last but not least, er zijn prachtige prijzen te winnen.
De eerste wedstrijden van het seizoen 2023-2024 zijn alweer gespeeld, de eerste punten zijn binnen en de eerste verbeterpunten waarschijnlijk ook. Ook de scheidsrechters hebben zich voorbereid op het nieuwe seizoen. Henk en Joost waren in Drachten...
Afgelopen zaterdag vond de aftrap van het seizoen plaats. Dit is het ideale moment om de kinderen weer lekker te laten trainen en de ouders tegelijkertijd te informeren over alle lopende zaken binnen de vereniging en de gang van zaken tijdens...
Opnieuw een kampioensteam in ons midden. De dames van recreanten 2 wisten afgelopen woensdag het seizoen als winnaar af te sluiten, zie ze trots zijn. Goed gedaan dames!!
Heren 1 is er vandaag in geslaagd de PD wedstrijden winnend af te sluiten ondanks een 1-2 nederlaag tegen DAC Dedemsvaart door een vervolgens overtuigende 2-0 overwinning op Side-Out. Dat wordt dus 2e divisie volleybal in onze sporthal volgend...
Zaterdag 15 april werden de meiden C van Volleybal Peize kampioen door een 3 – 1 overwinning op Fama. Wende, Sophie, Anouk, Elin en Elke kregen dit seizoen regelmatig hulp van meiden uit N6 en MB, samen maakten ze er een spannende laatste wedstrijd...
Deze man met de hamer kun je best tegenkomen, zo blijkt uit dit recente artikel in De Krant. klik hier
Terug van weggeweest – maar voor heel veel mensen bij de vereniging misschien wel iets nieuws: op zaterdag 18 maart zal de 🌷🌷🌷Tulpenactie🌷🌷🌷 van Volleybal Peize weer plaatsvinden! Tussen 10 en ca. 13u gaan alle teams – mini’s, jeugd en senioren –...
Een rode loper, opkomst door een gouden toegangspoort, een versierde tribune vol familieleden, vrienden, clubgenoten en een beatbox voor de muzikale omlijsting dit was er allemaal zaterdag om het half februari door de volleybalsters behaalde...
Zoals je ziet is de website vernieuwd, De meeste zaken staan inmiddels op z'n plek, al zijn we er nog niet helemaal klaar mee. De komende weken zullen er nog wel een aantal aanpassingen bij kunnen komen. Het kan ook zijn dat de groepsmails...
Elk jaar looft de Gemeente Noordenveld tijdens het vrijwilligersfeest een geldbedrag uit voor verenigingen die steunen op de inzet van vrijwilligers. Dit jaar is de prijs gewonnen door het mooie initiatief van de Spelweek Noordenveld , maar ook wij...
Voor de zomervakantie, op de teamafsluiting van het seizoen, is Agnes Magermans benoemd tot Erelid van de vereniging. De voordracht werd unaniem aangenomen op de algemene ledenvergadering. Agnes is naast een jaren lang lidmaatschap als speler...
Klik hier voor meer informatie vanuit de gemeente Noordenveld